Świerkowa Aleja w Zamościu: Najnowszy budynek z pozwoleniem na użytkowanie

Świerkowa Aleja w Zamościu: Najnowszy budynek z pozwoleniem na użytkowanie

lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Osiedle Świerkowa Aleja, położone przy ul. Młyńskiej w Zamościu, powiększyło się o kolejny budynek gotowy do zamieszkania. Szósty etap inwestycji realizowanej przez dewelopera Wikana S.A., otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

 

Świerkowa Aleja to malownicze osiedle zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto. Składa się z trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, otoczonych świerkowymi drzewami. W najnowszym spośród nich powstało 50 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach.

 

– Osiedle, które realizujemy w Zamościu, wyróżnia się połączeniem wysokiej jakości i przystępnej ceny. Dostępne tutaj mieszkania są zatem doskonałą propozycją dla młodych osób, w tym również dla tych, które są zainteresowane zakupem lokalu z rządową dopłatą – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.

 

Najmniejsze mieszkania w nowym budynku mają 35, a największe 78 mkw. powierzchni. Każde z nich posiada przestronny balkon. Do mieszkań przynależą także komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji podziemnej, w sąsiedztwie wielostanowiskowego garażu.

 

REKLAMA

Ponadto, na parterze powstało sześć lokali usługowych o pow. od 36 do 51 mkw. Łatwy dostęp do nich zapewniają odrębne wejścia, usytuowane po zewnętrznej stronie budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, strefa mieszkalna zachowuje autonomiczny charakter wobec części komercyjnej budynku.

 

Niewątpliwą zaletą osiedla Świerkowa Aleja i wszystkich zlokalizowanych tutaj budynków, jest ich starannie zagospodarowane otoczenie. Oświetlone alejki spacerowe z ławeczkami, zadbana zieleń oraz place zabaw nadają całemu kompleksowi przyjazny, kameralny charakter.

 

Niebawem rozpocznie się realizacja siódmego i zarazem ostatniego budynku wchodzącego w skład osiedla. Inwestor otrzymał już pozwolenie na jego budowę. Obecnie trwa procedura wyboru generalnego wykonawcy, a planowany termin rozpoczęcia prac to III kwartał bieżącego roku.

 

Szczegółowych informacji na temat aktualnej oferty mieszkań i lokali usługowych dostępnych na osiedlu Świerkowa Aleja udziela Biuro Sprzedaży – tel. 663 915 419.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA