Drogeria Hebe nowym najemcą Galerii Twierdza w Zamościu

Drogeria Hebe nowym najemcą Galerii Twierdza w Zamościu

lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Do grona najemców Galerii Twierdza w Zamościu dołączy drogeria Hebe. Otworzy się na powierzchni 329,98 m2, w sąsiedztwie sklepów  H&M, Esotiq i Orsay.
Sieć drogerii Hebe jest bardzo szybko rozwijającym się projektem firmy Jeronimo Martins. Hebe to nowoczesny sklep kosmetyczny, który swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, produkty dostępne na wyłączność oraz atrakcyjne promocje cenowe. Łączy on w sobie format kosmetyczny oraz farmaceutyczny. Stałym elementem jest szeroka oferta dermokosmetyków.
– Nasze Centrum może się pochwalić bardzo bogatą ofertą w sektorze zdrowia i urody. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni, iż możemy zaproponować Klientom kolejną silną markę, która już wkrótce dołączy do grona naszych najemców i poszerzy ofertę w kategorii drogeria/apteka – mówi Joanna Wyrostek, Dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.
REKLAMA

O Galerii

Galeria Twierdza w Zamościu to największe w regionie Centrum Handlowe. Obiekt ma powierzchnię ok. 30 000 mkw oraz bezpłatny parking na 850 miejsc. Ponadto jest drugim obiektem w Zamościu, który zatrudnia tak dużą liczbę pracowników (ponad 1000 osób). W ofercie handlowej Galerii znajduje się ponad 90 sklepów, w większości sieciowych z markami takimi jak m.in. Media Markt, New Yorker, C&A, H&M, Reserved, Cubus, Promod, CCC, Deichmann oraz wiele innych. W części restauracyjnej Galerii jest osiem obiektów restauracyjnych w tym 3 kawiarnie – cukiernie oraz 5 restauracji z ofertą kuchni z różnych stron świata.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA