Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

Poznań
REKLAMA
Najnowszy projekt Monday Development, biurowiec Quadro Office, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem w kameralnym budynku u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary rozpoczną działalność nowi właściciele biur.
Położony w samym sercu Poznania biurowiec Quadro Office to siedmiokondygnacyjny budynek, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Za jego oryginalny i nietuzinkowy projekt odpowiada pracownia architektoniczna Insomia. Zastosowane połączenie stali i szkła wyróżnia budynek spośród okolicznej zabudowy i sprawia, że rewitalizowana obecnie pierzeja ulic Małe Garbary i Bóżniczej zyskuje na nowoczesności. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z doskonałą ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw. – Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development. – Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych – dodaje. Oferowane w sprzedaży biura dostępne są w cenie już od 8200 zł za mkw.
W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie.
REKLAMA
Quadro Office położony jest w samym centrum poznania, ale dzięki usytuowaniu tuż przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego, możemy szybko i sprawnie dostać się do innych dzielnic Poznania, czy zintegrowanego centrum komunikacyjnego Poznań Główny. Na korzyść biznesu działa też bardzo dobrze rozwinięta w tym miejscu komunikacja miejska.
Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Deweloper znany jest również z cieszących się ogromnym zainteresowaniem osiedli mieszkaniowych takich jak Osiedle Hevelia czy Osiedle Czarnieckiego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA