Dwór Marcelin z pozwoleniem na użytkowanie

Dwór Marcelin z pozwoleniem na użytkowanie

Poznań
REKLAMA

Firma SAP-PROPERTY otrzymała pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji Dwór Marcelin. Pierwsze klucze do lokali przy ul. Lubeckiego w Poznaniu trafiły już do nowych właścicieli.

 

W obecnie zakończonym etapie znajdują się 24 mieszkania, po 12 w każdej z dwóch stylowych willi miejskich. - Dwór Marcelin to kompleks mieszkaniowy, który w doskonały sposób łączy w sobie spokój z zaletami miejskiego życia. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców zaaranżowaliśmy zielone patio z placem zabaw. Inwestycja swoją architekturą i charakterem wpisuje się w okoliczną willową zabudowę Starego Grunwaldu. Nowi właściciele, którzy dopiero co odebrali klucze do swoich mieszkań, z pewnością szybko odkryją pozostałe zalety naszej inwestycji i tej lokalizacji – mówi Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. – Kluczowy jest fakt, iż dzięki pozwoleniu na użytkowanie przyszli klienci mogą odebrać klucze do gotowych mieszkań zaraz po dokonaniu transakcji. Obecnie lokale w II etapie dostępne są w cenie  od 7080 zł brutto za mkw. Bierzemy jednak pod uwagę wzrost tej ceny. Podyktowane jest to wieloma czynnikami, w tym m.in. kosztami realizacji i złożonością tak renomowanego projektu jakim jest Dwór Marcelin – dodaje.

 

REKLAMA

Pierwszy etap Dworu Marcelin powstał w 2010 roku i zlokalizowany jest przy ulicy Marcelińskiej 62. Jest to budynek apartamentowy z 29 lokalami mieszkalnymi i usługowymi, o powierzchniach od 87 do 133 mkw. Pod całym budynkiem znajduje się hala garażowa. Drugi, właśnie ukończonych etap inwestycji, usytuowany jest na tyłach I etapu, pomiędzy ulicami Lubeckiego i Włodkowica. Składa się on z dwóch stylowych willi miejskich. W tym etapie dostępne są dwa typy lokali: 2-pokojowe o powierzchni 55 mkw. oraz 3-pokojowe o powierzchni 79 mkw. W standardzie mieszkania w Dworze Marcelin wyposażone zostały w drewniane okna z roletami, dębowe parapety oraz balkony lub tarasy, wykonane z drewna egzotycznego. Lokale mają od 2,9 do 3,6 m wysokości. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowane zostały wózkarnia, komórki lokatorskie oraz garaż z 36 miejscami postojowymi.

 

W sąsiedztwie Dworu Marcelin znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole oraz szkoły wszystkich stopni. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej w prosty i szybki sposób można się dostać do ścisłego centrum Poznania. Wszystko to sprawia, że inwestycja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA