Osiedle Reduta Nowe Podolany z pozwoleniem na użytkowanieźródło: Materiały inwestora

Osiedle Reduta Nowe Podolany z pozwoleniem na użytkowanie

Poznań
REKLAMA
Połowa stycznia przyniosła pozytywne informacje dla przyszłych mieszkańców Reduty Nowe Podolany. Osiedle uzyskało prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Ulica Jasielska zyskała budynek z 68 lokalami o zróżnicowanym metrażu od 35 do 75 mkw. i nowych lokatorów.
Osiedle Reduta Nowe Podolany zlokalizowane przy ul. Jasielskiej od 2012 roku jest sukcesywnie rozbudowywane. Pierwszy etap to pięciokondygnacyjny budynek, w ramach którego postało 67 mieszkań i podziemna hala garażowa z 50 miejscami postojowymi. Drugi stanowi trzypiętrową powierzchnię z 60 lokalami i halą garażową z 72 miejscami postojowymi, natomiast trzeci obejmuje kolejnych 67 mieszkań. IV etap, oddany latem 2016 roku, wzbogaca osiedle o 54 lokale. Aktualnie, klucze do wymarzonych M otrzymują nabywcy, którzy kupili własne cztery kąty w ramach V etapu. 
REKLAMA
Ostatni, czterokondygnacyjny budynek, na który deweloper Ekonbud-Fadom w styczniu otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie to 68 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanej powierzchni od 35 do 75 mkw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Inwestor przygotował zarówno kawalerki, jak i dwu-, trzy- lub czteropokojowe mieszkania. – Młodzi ludzie najczęściej kupują 40-47-metrowe mieszkania lub kawalerki, natomiast rodziny z dziećmi, decydują się na większe powierzchnie, lokale cztero- lub pięciopokojowe. Dlatego też naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb płynących z rynku – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Cena lokali rozpoczyna się już od 5 450 zł brutto. 
Ekonbud-Fadom zadbał również o elementy małej architektury. Wewnętrzne  drogi dojazdowe, chodniki, ławki i oświetlenie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców deweloper wybudował dwa place zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych oraz wewnętrzny dziedziniec, który ma duże znaczenie dla integracji  mieszkańców. Ponadto wyposażył budynki w windy, pomieszczenia gospodarcze oraz podziemną halę garażową.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA