Deweloper usprawnia komunikację

Deweloper usprawnia komunikację

Poznań
REKLAMA
Przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania kontroli podlega, poza ceną, która jest w wielu przypadkach priorytetem, lokalizacja inwestycji, zalety otoczenia, a więc szkoły, gabinety lekarskie, markety, komunikacja z centrum miasta, a także dodatkowe udogodnienia zapewniane przez inwestora. Właśnie ze względu na starania dewelopera osiedle Reduta Nowe Podolany zostało lepiej skomunikowane, powstały nowe przystanki autobusowe linii 83.
Czy potencjalni klienci interesują się tym, jak będzie mieszkało się na wybranym osiedlu? Kogo będą mieć za sąsiadów? Czy dzieci będą miały w okolicy szkołę? Jak szybko dotrą do centrum? Z pewnością odpowiedź na każde pytanie jest twierdząca. Mieszkanie to inwestycja na lata, czasem na całe życie, warto więc szczegółowo zapoznać się z ofertą.
REKLAMA
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedle Reduta Nowe Podolany zostało lepiej skomunikowane. Deweloper Ekonbud-Fadom wybudował dwie platformy przystankowe, a na trasie linii autobusowej 83 pojawiły się zmiany. Pomiędzy przystankami Druskiennicka a Strzeszyńska II autobusy kursują przez ulicę Jasielską, zatrzymują się na nowym przystanku – Os. Reduta. – Nowy rozkład linii 83 polepszył komunikację mieszkańców naszego osiedla z centrum miasta – zaznacza Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.
Deweloper dba również o inne udogodnienia na osiedlu Reduta Nowe Podolany. Dla najmłodszych został postawiony plac zabaw. Drugi, dla starszych dzieci, pojawi się na przełomie lutego i marca tego roku. – Lokalizacja osiedla to dobra opcja dla osób aktywnych, jak i uciekających od miejskiego zgiełku. Położenie inwestycji zapewnia możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych – dodaje Agata Nowaczyk.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA