W lutym kolejny budynek Reduty

W lutym kolejny budynek Reduty

Poznań
REKLAMA

Budowa III etapu Reduty Nowe Podolany dobiega końca. Jak informuje zielonogórski deweloper, Ekonbud-Fadom, kolejny budynek oficjalnie zostanie ukończony 28 lutego 2015 r. Do tej pory na osiedlu przy ul. Jasielskiej powstało 127 mieszkań.

 

Trzeci budynek powstający w ramach osiedla Reduta Nowe Podolany z zewnątrz jest już niemal gotowy. Obecnie trwają w nim prace wykończeniowe. – Działamy wewnątrz budynku, w związku z czym podłączane są media, wylewana jest posadzka, powstają ścianki działowe i wykańczane zostają części wspólne. Już w lutym przyszłego roku zamkniemy budowę trzeciego etapu – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Po ukończeniu prac nad budynkiem osiedle Reduta Nowe Podolany wzbogaci się o kolejne 67 lokali. Cena za mkw. rozpocznie się od 5450 zł.

 

Metraże mieszkań w powstającym pięciopiętrowym budynku będą wynosiły od 34 do 89 mkw. Przyszli nabywcy mogą liczyć także na windę, podziemną halę garażową oraz pomieszczenia gospodarcze. Deweloper zadbał także o małą architekturę, m.in. oświetlenie, drogi wewnętrzne, chodniki czy plac zabaw.

REKLAMA

 

Zielonogórski deweloper znany jest z dbałości o części wspólne. We wszystkich dotychczasowych inwestycjach klatki schodowe posiadały oryginalne wnętrza. Tak jest także w budynkach Reduty Nowe Podolany – To jest coś, co nas wyróżnia. Klatka schodowa to przedsionek mieszkania i zależy nam na tym, aby już od wejścia lokatorzy czuli się dobrze – dodaje Agata Nowaczyk.

 

W górę pnie się także kolejny budynek, który wchodzi w skład IV etapu osiedla. Większość mieszkań dostępnych w Reducie Nowe Podolany można zakupić korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych. Powstające przy ul. Jasielskiej w Poznaniu osiedle to kolejna inwestycja zielonogórskiego dewelopera Ekonbud-Fadom w Poznaniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA