Trzeci etap Reduty niemal gotowy

Trzeci etap Reduty niemal gotowy

Poznań
REKLAMA

Już 28 lutego oficjalnie ukończy się budowa kolejnego budynku inwestycji Reduta Nowe Podolany. Tym samym III etap zostanie zamknięty. Powoli z ziemi wychodzą także kolejne budynki, jednak termin ich ukończenia nie został jeszcze podany.

 

Do tej pory na osiedlu przy ul. Jasielskiej powstało 127 mieszkań. Trzeci budynek wzbogaci kompleks Reduta Nowe Podolany o 67 lokali. – Prowadzimy ostatnie działania wykończeniowe. Budynek jest już niemal gotowy do zamieszkania. Oficjalnie budowa zostanie zakończona 28 lutego, a po pozwoleniu na użytkowanie klienci będą mogli wprowadzać się do swoich mieszkań – deklaruje Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

 

Elewacja trzeciego budynku jest już gotowa, a prace wykończeniowe są na finiszu. Cena za mkw. rozpocznie się od 5450 zł. Metraże mieszkań wynoszą od 34 do 89 mkw. Trzeci z kolei budynek wyposażony zostanie także w windę i podziemną halę garażową oraz pomieszczenia gospodarcze. Deweloper zadbał o małą architekturę, m.in. oświetlenie, drogi wewnętrzne, chodniki czy plac zabaw.

 

REKLAMA

Prace na osiedlu Reduta Nowe Podolany to nie tylko budowa, ale także dbanie o infrastrukturę. Jej znaczna część już powstała i można powiedzieć, że zmieniła oblicze ulicy Jasielskiej. To jednak nie koniec, bo osiedle ma charakter rozwojowy – mówi Agata Nowaczyk.

 

Reduta uatrakcyjni się także o kolejne budynki. Obecnie w fazie zaawansowanej budowy jest IV i V etap. Deweloper na razie nie zdradza terminów ich oddania. – Jest spore zainteresowanie inwestycją, dlatego planujemy kolejne etapy. Na dziś trudno jednak ogłaszać konkretną datę ukończenia. Budynki są w trakcie budowy. Myślę, że za kilka miesięcy będą znane terminy – dodaje Agata Nowaczyk.

 

Zielonogórski deweloper na poznańskim rynku funkcjonuje już wiele lat. Przed przystąpieniem do projektu Reduty Nowe Podolany oddał, m.in. inwestycję przy ul. Mateckiego, Jasnej Roli oraz dwa budynki przy ul. Piątkowskiej. Większość mieszkań dostępnych w Reducie Nowe Podolany można zakupić korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA