Podolany w rozbudowie

Podolany w rozbudowie

Poznań
REKLAMA
W Poznaniu przy ul. Jasielskiej praca idzie pełną parą. Generalny wykonawca buduje aktualnie IV etap inwestycji Reduta Nowe Podolany, który niedawno pojawił się w sprzedaży. Prace realizowane są zgodnie z założonym planem. Harmonogram przewiduje oddanie budynku w listopadzie 2016 roku.
Łagodna zima sprzyja pracom na placach budów. Tak jest w przypadku osiedla Reduta Nowe Podolany, na którym praca wre. Deweloper, Ekonbud-Fadom wprowadził właśnie do sprzedaży kolejne mieszkania. W ramach IV etapu powstanie budynek z 68 lokalami o metrażach od 34 do 72 mkw. – Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dostępne są zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Co istotne, większość naszych mieszkań jest objęta rządowym programem MdM – Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura  sprzedaży Ekonbud-Fadom. Ceny rozpoczynają się już od 5 450 zł za mkw. brutto.
Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkania. Zgodnie z planami powstaje jeszcze jeden, V, etap, który również jest w budowie. Wzbogaci on osiedle o 54 lokale. Docelowo, w ramach całej inwestycji oddanych do użytku zostanie 316 mieszkań.    
REKLAMA
Osiedle cały czas się rozwija. Powstał plac zabaw dla najmłodszych. Drugi, dla starszych dzieci, zostanie wybudowany do marca bieżącego roku. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, w niedalekiej odległości od inwestycji Reduta Nowe Podolany pojawił się nowy przystanek autobusowy, a na linii nr 83 wprowadzono zmiany. Pomiędzy przystankami Druskiennicka a Strzeszyńska II autobusy kursują przez ulicę Jasielską, zatrzymują się na nowym przystanku – Os. Reduta. Wszystko za sprawą wybudowanych przez Ekonbud-Fadom dwóch platform przystankowych.
Lokalizacja osiedla to  opcja korzystna zarówno dla aktywnych, jak i osób szukających ucieczki od szumu i zgiełku miasta. Położenie pozwala na szybki dojazd do centrum Poznania, a z drugiej strony daje możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA