Reduta Nowe Podolany z pozwoleniem na użytkowanie

Reduta Nowe Podolany z pozwoleniem na użytkowanie

Poznań
REKLAMA
Kolejny etap osiedla Reduta Nowe Podolany przy ulicy Jasielskiej uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Klucze do wymarzonego M w budynku, który został zakończony na początku tego roku, będą przekazane jeszcze w tym tygodniu. Łącznie osiedle wzbogaciło się o kolejnych 54 lokali i nowych lokatorów.
Osiedle Reduta Nowe Podolany położone przy ulicy Jasielskiej uzyskało pozwolenie na użytkowanie kolejnego etapu w maju br. – Nasza oferta jest naprawdę szeroka. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. W ramach piątego budynku dostępne są zarówno mieszkanie 2 pokojowe jak i mieszkania, trzy-, cztero- i pięciopokojowe – podkreśla Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Uzyskane pozwolenie to również dobra wiadomość dla osób, które nadal poszukują wymarzonego M, bowiem klienci będą mogli wprowadzić się do nowego lokalu, zaraz po podpisani umowy.
REKLAMA
Dla tych, którzy nadal zastanawiają się nad podjęciem decyzji o kupnie mieszkania czeka jeszcze bardzo szeroka oferta. Dostępne metraże wahają się od 50 do 140 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 5 150 zł za mkw. W podjęciu decyzji może pomóc również fakt, iż dzięki staraniom dewelopera Ekonbud-Fadom, który wybudował platformy przystankowe, osiedle zostało lepiej skomunikowane (na trasie linii autobusowej 83 pojawił się przystanek os. Reduta). Lokalizacja stanowi więc idealny kompromis dla osób aktywnie spędzających czas, jak i tych, którzy wolne chwile wolą spędzić w domowym zaciszu. Położenie zapewnia sprawną komunikację z centrum Poznania oraz daje szereg możliwości korzystania z terenów rekreacyjnych i sportowych. Ponadto na inwestycji pojawił się drugi plac zabaw. – Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy byli zadowoleni. Staramy się wzbogacać osiedle o dodatkowe elementy małej architektury, stąd też decyzja o kolejnym placu zabaw – zaznacza Agata Nowaczyk.
Do tej pory deweloper zakończył budowę trzech etapów. Zaaranżowano w nich 194 mieszkania. Teraz oddano kolejny budynek z 54 mieszkaniami. Zgodnie z planami powstaje jeszcze jeden etap, który powiększy osiedle o 68 lokale. Docelowo projekt zakłada powstanie 316 lokali.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA