Firma Archicom Polska wprowadziła do sprzedaży ostatni etap osiedla Przylesie Marcelin w Poznaniu. W ofercie znalazło się 221 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku. Z tej okazji deweloper organizuje Nocny Targ Mieszkaniowy, który odbędzie się 21 listopada na terenie inwestycji.
Przylesie Marcelin to osiedle, które przyciągnęło na poznański Grunwald już kilkuset mieszkańców. Powstająca przy ul. Jeleniogórskiej inwestycja wchodzi w końcową fazę realizacji. Firma Archicom Polska wprowadziła bowiem do sprzedaży ostatni etap tego projektu. To ważna informacja, dla tych którzy chcieliby zamieszkać w tym miejscu i skorzystać z zalet w pełni zagospodarowanego osiedla. Zwłaszcza, że jest to miejsce bardzo przyjazne mieszkańcom, z bogatą infrastrukturą towarzyszącą i dobrze przemyślanym zagospodarowaniem terenu. Znajdziemy tu plac zabaw, boisko do koszykówki, strefę zieleni z fontanną, czy liczne lokale usługowe, które zaspokoją codzienne potrzeby mieszkańców. Z okazji wprowadzenia do sprzedaży dwóch ostatnich budynków, deweloper przygotował Nocny Targ Mieszkaniowy. – Przylesie Marcelin to znana w Poznaniu inwestycja, której atuty długo można by wymieniać. Chcemy jednak, aby na Nocnym Targu Mieszkaniowym klienci spojrzeli na poszukiwanie wymarzonego M z nieco innej perspektywy – mówi Dorota Kos, z-ca dyr. oddziału Archicom Polska S.A. ds. sprzedaży i marketingu. – Do tej pory Przylesie Marcelin wybrało wielu klientów, którzy przez kilka lat stworzyli zżytą, lokalną społeczność. Wprowadzając się tu możemy stać się jej częścią. Z drugiej strony sporo inwestorów interesuje się tą lokalizacją, ze względu na bardzo dobrą komunikację z centrum Poznania, czy dojazd na uczelnie wyższe. Istotne jest to, że przystanek tramwajowy jest tuż za płotem i można do niego dojść furtką wprost z osiedla, a ostatni etap inwestycji jest położony najbliżej ulicy Grunwaldzkiej – dodaje. Wszyscy, którzy nie poznali jeszcze uroków Przylesia Marcelin powinni zawitać na Nocny Targ Mieszkaniowy, którzy odbędzie się 21 listopada w biurze sprzedaży w godzinach od 16 do 21. Prócz możliwości zwiedzania inwestycji w wieczornej odsłonie, będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanych na tę okazję rabatów.
Za projekt inwestycji odpowiada poznańska Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich, a generalnym wykonawcą ostatniego etapu jest firma Budo Instal z Leszna. Od strony ul. Grunwaldzkiej powstaną dwa pięciokondygnacyjne budynki z 221 mieszkaniami i lokalami usługowymi na parterze. W ofercie dewelopera są lokale o powierzchni od 29 do nawet 96 mkw. Do mieszkań położonych na wyższych kondygnacjach przynależą balkony lub tarasy, a część mieszkań położonych na parterze posiada indywidualne ogródki. Prócz podziemnej hali garażowej pod obydwoma budynkami, Archicom zaplanował również miejsca postojowe na zewnątrz. Deweloper od samego początku kładzie duży nacisk na spójność architektoniczną otoczenia wszystkich etapów osiedla. Architektura całej inwestycji utrzymana jest w duchu skandynawskim, ponadto znajduje się tu plac zabaw i miejsce do wspólnego wypoczynku z fontanną i zielenią. W rozwój przestrzeni zielonej włączyli się także mieszkańcy osiedla. W ramach własnej inicjatywy "Planetariusze w Akcji" najmłodsi z nich posadzili ponad 30 nowych drzew.
REKLAMA
To, co jak magnes przyciąga na osiedle nowych mieszkańców, to jego urokliwe położenie. Sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego i znajdująca się na skraju Przylesia Marcelin zieleń sprawiają, że lokalizacja ta łączy w sobie uroki podmiejskiego życia, z atutami jakie daje miejska infrastruktura. Dotychczasowi mieszkańcy cenią sobie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego, gdyż jest to idealne miejsce rekreacji w bezpośrednim sąsiedztwie ich domu. Można tu pobiegać po pracy, wybrać się na przejażdżkę rowerową, czy na weekendowy spacer z rodziną. Nie trzeba uciekać z miasta, by dać sobie chwilę oddechu.
Bezsprzeczną zaletą zakupu nieruchomości w końcowej fazie realizacji inwestycji, jest możliwość przekonania się na własne oczy jak wygląda w pełni zagospodarowane osiedle. Można też skorzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury towarzyszącej, która systematycznie powstawała wraz z napływem nowych mieszkańców. Nie ma więc problemu z dostępem do szkół, przedszkoli czy sklepów. Poza tym sami możemy porozmawiać z mieszkańcami, by dowiedzieć się bezpośrednio od nich jakie są atuty danej lokalizacji.
Źródło: materiały prasowe