Przylesie Marcelin

Przylesie Marcelin

Poznań/Junikowo/Jeleniogórska 1
REKLAMA

O inwestycji Przylesie Marcelin

Poznańska inwestycja mieszkaniowa Przylesie Marcelin ofertuje funkcjonalne jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Osiedle zlokalizowane w sercu dzielnicy Grunwald, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, to oferta dla osób poszukujących wygody i oszczędności. Przestronne układy mieszkań, własne miejsca w garażu podziemnym czy komórce lokatorskiej, a dla fanów dwóch kółek rowerownia na terenie osiedla. 
Mieszkańcy osiedla znajdą w okolicy sklepy i dyskont spożywczy. Ofertę uzupełniają lokale usługowe zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Jeleniogórskiej. Niewątpliwym atutem osiedla jest jego lokalizacja. Sieć połączeń MPK sprawia, że korzystając z komunikacji zbiorowej mieszkańcy Przylesia Marcelin w łatwy sposób dostaną się do ważnych części Poznania. Dla aktywnych ważnym elementem będzie bliskość ścieżek rowerowych oraz możliwość uprawiania codziennych treningów i rodzinnych spacerów w pobliżu miejsca zamieszkania. 
Archicom S.A. jest ogólnopolskim deweloperem działający na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Firma działa nieprzerwanie od 1986 roku.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Archicom S.A.
+10
Jan Hawełko
Osiedle "Przylesie Marcelin" w Poznaniu liczy 10 budynków z mieszkaniami od 1 do 5-pokojowymi
REKLAMA