Osiedle Hevelia z pozwoleniem na użytkowanie

Osiedle Hevelia z pozwoleniem na użytkowanie

Poznań
REKLAMA

Osiedle Hevelia na poznańskim Grunwaldzie, którego budowa została ukończona w grudniu 2013 roku, uzyskało prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Część klientów odebrała już klucze do swoich nowych mieszkań.

 

REKLAMA

Osiedle Hevelia to pierwsza inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Unidevelopment S.A. w stolicy Wielkopolski. Spółka, która wcześniej koncentrowała się przede wszystkim na projektach w Warszawie, współpracuje w tym przypadku z poznańską firmą Monday Development S.A. Partner ten pełni funkcję inwestora zastępczego, sprawując kontrolę nad całym procesem inwestycyjnym oraz prowadząc sprzedaż i marketing.

Osiedle położone u zbiegu ulic Heweliusza i Palacza uzyskało pozwolenie na użytkowanie w styczniu br. Ponad połowa mieszkań ze 174 powstałych w kompleksie, została sprzedana jeszcze w trakcie trwania budowy. – Na ogromne zainteresowanie, jakim od samego początku cieszy się inwestycja, z pewnością duży wpływ ma doskonała lokalizacja osiedla w pobliżu bogatego zaplecza handlowego i z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. Mimo, że Hevelię dzieli od centrum zaledwie kilka przystanków tramwajowych, okolica jest bardzo cicha i spokojna, a wokół osiedla jest dużo zieleni – mówi Iwona Chmielewska, menadżer marketingu Monday Development. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie jest również dobrą informacją dla osób zainteresowanych zakupem któregoś z pozostałych mieszkań w Hevelii. Klienci ci będą mogli odebrać klucze do nowego lokalu bezpośrednio po podpisaniu umowy i wpłacie należnej kwoty. Dla wielu nabywców jest to istotny atut.


W inwestycji zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 24 do 93 mkw. – Większość z nich stanowią lokale 2- i 3-pokojowe, ale znaleźć możemy też kawalerki. Uwagi warte są ciekawe i dość nietypowe jak na miejskie standardy, położone na ostatniej kondygnacji, mieszkania z tarasami dachowymi o powierzchni nawet 90 mkw. Poszukujący lokali z ogrodem również znajdą coś dla siebie – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Unidevelopment S.A. Mieszkania w Hevelii dostępne są w cenie już od 6.100 zł brutto za mkw. Istnieje również możliwość kupna lokalu wraz z wykończeniem pod klucz. W ramach jednego z trzech przygotowanych pakietów, klient wspólnie z projektantem wnętrz może optymalnie zaaranżować swoje mieszkanie.

Wokół budynków toczą się jeszcze ostatnie prace związane z zagospodarowaniem terenu i części wspólnych, w których istotnym elementem jest zieleń. Uwzględniając wymogi kalendarza ogrodniczego część nasadzeń wykonana zostanie wiosną. Razem ze zrealizowanym już placem zabaw dopełnią one niepowtarzalny klimat przyjaznego rodzinom Osiedla Hevelia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA