Nałęczów: Osiedle Słoneczne Wzgórze z pozwoleniem na użytkowanie

Nałęczów: Osiedle Słoneczne Wzgórze z pozwoleniem na użytkowanie

lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Osiedle Słoneczne Wzgórze przy ul. Kolejowej otrzymało prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Do mieszkań zrealizowanych przez dewelopera Willowa II mogą już wprowadzać się pierwsi mieszkańcy.

 

Położone na wzgórzu osiedle składa się z dwóch, czteropiętrowych budynków. Oba wyróżniają się oryginalną elewacją, imitującą drewno. Ich wygląd łączy w sobie nowoczesność i klasyczną elegancję, a uroku dodaje im starannie zaprojektowana zieleń.

REKLAMA

 

Słoneczne Wzgórze jest pierwszą od wielu lat inwestycją mieszkaniową w Nałęczowie. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć komfortowe, zaciszne osiedle, które z powodzeniem wpisuje się w architekturę i charakter tej uzdrowiskowej miejscowości – mówi Ewa Starownik z biura dewelopera Willowa II.


Na osiedlu dostępnych jest jeszcze kilkanaście jedno, dwu i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 33 do 61 mkw. Do każdego z nich przypisana jest piwnica i miejsce postojowe na zewnętrznym parkingu. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od 5,6 do 6 tys. zł za mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA