Zakup nieruchomości w kurorcie uzdrowiskowym – alternatywną formą inwestowania

Zakup nieruchomości w kurorcie uzdrowiskowym – alternatywną formą inwestowania

lubelskie
REKLAMA
Miejscowości uzdrowiskowe przyciągają rzesze turystów oraz kuracjuszy zachęconych warunkami klimatycznymi. Oferta apartamentów w kurortach jest aktualnie bardzo szeroka i zyskuje na popularności jako alternatywna forma inwestowania. Zakup mieszkania w uzdrowisku jest doskonałą lokatą środków – zarówno dla tych, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem dla turystów, jak i dla osób, które chcą z walorów swojego second home korzystać przez cały rok.
Kurorty uzdrowiskowe, gdzie dominują sanatoria, pensjonaty i hotele to szczególny obszar na rynku. Zakup nieruchomości w dobrej lokalizacji w prestiżowej miejscowości wypoczynkowej to inwestycja, którą nawet po latach możemy sprzedać ze sporym zyskiem. Warto też rozważyć zakup nieruchomości pod kątem przygotowania jej dla turystów i pensjonariuszy, gdyż najem krótkoterminowy, nawet mimo sezonowości, również zapewnia perspektywę zysku.
Z myślą o zainteresowanych inwestycją zlokalizowaną z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz ceniących połączenie tradycji z nowoczesnością deweloper Willowa II przygotował ofertę Osiedla Słoneczne Wzgórze w Nałęczowie. Miejscowość, która od lat uchodzi za jedno z najbardziej urokliwych i prestiżowych polskich uzdrowisk oprócz wspaniałych krajobrazów, znana jest także ze złóż wód leczniczych oraz przyjaznego mikroklimatu. Połączenie tych walorów sprawia, że Osiedle Słoneczne Wzgórze jest wyjątkowym miejscem do zakupu mieszkania dla siebie, jak również pod wynajem.
REKLAMA
Słoneczne Wzgórze to pierwsza od lat inwestycja mieszkaniowa w Nałęczowie, która z powodzeniem wpisuje się w architekturę i uzdrowiskowy charakter miejscowości. Kompleks składa się z dwóch kameralnych, trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Osiedle wyróżnia się oryginalną bryłą budynków oraz stylowymi elewacjami, imitującymi drewno. Ich wygląd łączy w sobie nowoczesną architekturę i klasyczną elegancję, a uroku dodają im starannie zaprojektowane tereny zielone – mówi Paulina Jaszczewska z biura dewelopera Willowa II.
Atrakcyjne położenie nieruchomości w miejscowości rekreacyjno-uzdrowiskowej to czynnik, który niewątpliwie wpływa na jej wartość. – Należy zauważyć, że Nałęczów ma ograniczone zasoby gruntów dedykowanych pod budownictwo, zwłaszcza w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Inwestycja może okazać się jedną z ostatnich w tak dogodnym położeniu. Ponadto sam Nałęczów w ciągu najbliższych lat "przybliży" się do stolicy dzięki nowej drodze szybkiego ruchu, która pozwoli pokonać ten dystans znacznie szybciej niż dziś – mówi Marcin Liber, Prezes Zarządu Old Town Property.
Na osiedlu Słoneczne Wzgórze dostępnych jest jeszcze kilkanaście jedno, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 33 do 61 mkw. Do każdego z nich przypisana jest piwnica i miejsce postojowe na zewnętrznym parkingu. Budynki wyposażono także w ciche windy przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA