Innowacje Rynku Nieruchomości we Wrocławiu już za nami

Innowacje Rynku Nieruchomości we Wrocławiu już za nami

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Deweloperzy, inwestorzy, analitycy, pośrednicy rynku nieruchomości. W środę, 18 lipca we Wrocławiu odbyła się konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości. Wydarzenie zgromadziło specjalistów z branży, którzy dyskutowali o najnowszych trendach i perspektywach dla niej na najbliższą przyszłość.

Tematyka konferencji wykraczała jednak poza ramy spotkania typowo ''środowiskowego''. Aktualny stan rynku nieruchomości dotyczy bowiem w różnym stopniu każdego z nas. Dlatego jednym z głównych punktów programu było przedstawienie innowacyjnych rozwiązań służących wszystkim stronom transakcji w tej branży.

- Nowoczesny rynek nieruchomości to znacznie więcej niż stawianie kolejnych budynków - przypomina Michał Pasterczyk z serwisu PolishProperty.eu, organizatora konferencji.

Dlatego w ramach trzech paneli dyskusyjnych przeanalizowano różne jego oblicza: od etapu finansowania inwestycji po wykorzystanie najnowszych technologii przy obrocie nimi.


Prelegenci skoncentrowali się więc m.in. na prezentacji obecnych trendów, zmian i prognoz, obszarów inwestowania, oczekiwań inwestorów czy sytuacji w środowisku rzeczoznawców majątkowych. Sporo uwagi poświęcono również kwestiom komunikacji w samej branży, jak i kontaktom z potencjalnymi klientami. Kolejne prelekcje dotyczyły networkingu w relacjach biznesowych, nowoczesnych metod prezentowania ofert oraz najnowszych form marketingu i promocji nieruchomości. W trakcie wystąpień zaprezentowano również możliwości zastosowania aplikacji mobilnych przy sprzedaży lub zakupie mieszkań.

- Poruszanie się po rynku nieruchomości przy pomocy aplikacji mobilnych jest kolejną formą wykorzystania urządzeń, które ma przy sobie praktycznie każdy z nas. Dlatego pierwszą edycję konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości uważamy za wstęp do szerszej dyskusji o zastosowaniu najnowszych technologii w tak istotnym procesie, jakim jest zakup czy sprzedaż domu, mieszkania lub gruntu - dodaje Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu.

REKLAMA
Autor: jg/inf.pras.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA