[Wrocław] Wystartowały innowacje rynku nieruchomości

[Wrocław] Wystartowały innowacje rynku nieruchomości

graviteo
REKLAMA

Deweloperzy, inwestorzy, analitycy, pośrednicy rynku nieruchomości. W środę, 18 lipca we Wrocławiu odbyła się konferencja Innowacje Rynku Nieruchomości. Wydarzenie zgromadziło specjalistów z branży, którzy dyskutowali o najnowszych trendach i perspektywach dla niej na najbliższą przyszłość.

Tematyka konferencji wykraczała jednak poza ramy spotkania typowo ,,środowiskowego". Aktualny stan rynku nieruchomości dotyczy bowiem w różnym stopniu każdego z nas. Dlatego jednym z głównych punktów programu było przedstawienie innowacyjnych rozwiązań służących wszystkim stronom transakcji w tej branży.


- Nowoczesny rynek nieruchomości to znacznie więcej niż stawianie kolejnych budynków
- przypomina Michał Pasterczyk z serwisu PolishProperty.eu, organizatora konferencji - Dlatego w ramach trzech paneli dyskusyjnych prześledziliśmy różne jego oblicza: od etapu finansowania inwestycji po wykorzystanie najnowszych technologii przy obrocie nimi.


Prelegenci skoncentrowali się więc m.in. na prezentacji obecnych trendów, zmian i prognoz, obszarów inwestowania, oczekiwań inwestorów czy sytuacji w środowisku rzeczoznawców majątkowych. Sporo uwagi poświęcono również kwestiom komunikacji w samej  branży, jak i kontaktom z potencjalnymi klientami. Kolejne prelekcje dotyczyły networkingu w relacjach biznesowych, nowoczesnych metod prezentowania ofert oraz najnowszych form marketingu i promocji nieruchomości. W trakcie wystąpień zaprezentowano również możliwości zastosowania aplikacji mobilnych przy  sprzedaży lub zakupie mieszkań.


- Poruszanie się po rynku nieruchomości przy pomocy aplikacji mobilnych jest kolejną formą wykorzystania urządzeń, które ma przy sobie praktycznie każdy z nas. Dlatego pierwszą edycję konferencji Innowacje Rynku Nieruchomości uważamy za wstęp do szerszej dyskusji o zastosowaniu najnowszych technologii w tak istotnym procesie, jakim jest zakup czy sprzedaż domu, mieszkania lub gruntu - dodaje Michał Pasterczyk z PolishProperty.eu.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA