MiniMax – Siła tkwi w prostocie

MiniMax – Siła tkwi w prostocie

Wrocław
REKLAMA

Profit Development rozpoczął właśnie budowę nowego osiedla na wrocławskich Krzykach. Swoją inwestycję określa jako: „Nowy projekt, nowa idea, nowy sposób myślenia o mieszkaniach”. I konsekwentnie to realizuje.

 

Na terenie budowy przy ul. Przyjaźni 20 wystartowały prace i potrwają do sierpnia 2015 roku. Powstaną mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe o powierzchniach od 54 m2 oraz 4-pokojowe o powierzchni 64 m2 oraz 71 m2.

 

Mała przestrzeń z ogromnymi możliwościami

Na szczególną uwagę zasługują tu rozwiązania, jakie oferują mieszkania dwupokojowe. Bowiem na 36 m2 w cenie tradycyjnej kawalerki, otrzymamy przestrzeń o podwyższonym standardzie oraz – wbrew pozorom – o wielu możliwościach zaaranżowania go tak, by było ono w pełni funkcjonalne. Ponadto, możemy wybrać mieszkania z tarasem, co jeszcze bardziej powiększy uczucie przestrzeni w naszym domu.

REKLAMA

 

Połączenie bieli z drewnianymi akcentami na zewnątrz budynku, prezentuje się nowocześnie oraz jednocześnie zachwyca prostotą. Takie rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością. I nie ma się co dziwić – wygląda to nadzwyczaj estetycznie i ma w sobie nutkę elegancji. Osiedle dodatkowo posiadać będzie patio wyposażone w część wypoczynkową, gdzie mieszkańcy będą mogli zaznać trochę wypoczynku od tętniącego życiem miasta.

 

Dobór lokalizacji także jest dokładnie przemyślanym rozwiązaniem. Dzielnica Krzyki łączy bowiem ze sobą dwie szczególne cechy – jest to spokojne i ciche miejsce, jednocześnie umieszczone stosunkowo blisko centrum miasta i doskonale połączone z innymi miejscami Wrocławia. Z osiedla MiniMax do serca miasta dotrzemy jedynie w 10 min., jadąc samochodem, bądź możemy skorzystać z doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się takie możliwości połączeń z różnymi zakątkami miasta jak ul. Powstańców Śląskich, lub w celu oddalenia się poza Wrocław – autostrada A4, a także Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

 

Profit Development stawia sobie ogromne wymagania co do tej inwestycji. Nam pozostaje śledzić postępy w pracach i oczekiwać na efekty, które na tym etapie są bardzo obiecujące.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA