Harmonia Oliwska z pozwoleniem na użytkowanieźródło: Materiały inwestora

Harmonia Oliwska z pozwoleniem na użytkowanie

Gdańsk
REKLAMA
Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie I etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Klienci mogą odbierać klucze do 151 mieszkań. W aktualnej ofercie w sprzedaży pozostało 31 mieszkań w ramach I etapu inwestycji oraz 24 w ramach II etapu, którego zakończenie zaplanowane jest na koniec września 2018 r. Rozpoczęcie sprzedaży kolejnego, III etapu Harmonii Oliwskiej planowane jest w styczniu 2018 r.
Osiedle Harmonia Oliwska zlokalizowane jest przy ul. Opackiej i Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku, w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. W okolicy inwestycji znajdują się także popularne centra handlowe, zagłębie biznesowe Olivia Business Centre oraz Uniwersytet Gdański. 
Dużym atutem osiedla są zlokalizowane w bliskiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacje SKM Gdańsk Żabianka i Gdańsk Oliwa, dzięki którym przyszli mieszkańcy bardzo szybko i komfortowo dotrą do dowolnego punktu w mieście. 
Inwestycja ma nowoczesny charakter, składa się z sześcio- i ośmiokondygnacyjnych budynków w zabudowie kwartałowej. Mieszkania posiadają słoneczne balkony i tarasy, a mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami. Osiedle jest częściowo ogrodzone i dozorowane z pomieszczenia ochrony. W podziemiach budynku powstała także hala garażowa oraz piwnice. We wszystkich etapach zaprojektowano własne place zabaw.
REKLAMA
Cechą wyróżniającą osiedle jest także nowoczesna elewacja częściowo wykończona szlachetnymi materiałami oraz części wspólne (korytarze i klatki schodowe) o podwyższonym standardzie. Pomiędzy budynkami powstanie dużo zieleni parkowej, która uzupełni się z sąsiadującym Parkiem Oliwskim.
W ramach I etapu inwestycji o nazwie "Cytra" wybudowano 151 mieszkań, a w II etapie "Rotta" powstaną w sumie 84 mieszkania. Drugi etap Harmonii Oliwskiej zostanie zakończony pod koniec września 2018 r. Inpro planuje rozpoczęcie sprzedaży III etapu "Tercja" w styczniu 2018 r.
Cały projekt przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań i będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA