Trzeci etap osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Trzeci etap osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku w sprzedaży

Gdańsk
REKLAMA
Inpro rozpoczęło sprzedaż III etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiło 157 mieszkań o powierzchni od 38 mkw. do 116 mkw. Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2019 roku. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.
Nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska powstaje przy ul. Opackiej i Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Oliwskiego. W okolicy inwestycji znajdują się popularne centra handlowe, Olivia Business Centre oraz Uniwersytet Gdański. 
Przyszli mieszkańcy będą mogli też skorzystać ze zlokalizowanych w bliskiej odległości przystanków autobusowych i tramwajowych, a także stacji SKM Gdańsk Żabianka i Gdańsk Oliwa. Dzięki takiemu usytuowaniu mieszkańcy Harmonii Oliwskiej komfortowo i szybko dotrą do dowolnego punktu w Trójmieście.
W ramach osiedla powstaną budynki sześcio- i ośmiokondygnacyjne w zabudowie kwartałowej. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i dozorowana z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zaprojektowano hale garażowe i piwnice. Nowoczesną architekturę osiedla dopełnią słoneczne balkony i tarasy, a mieszkania na parterze będą posiadały szerokie ogródki. 
Prestiż inwestycji podniesie nowoczesna elewacja częściowo wykończona szlachetnymi materiałami oraz eleganckie części wspólne o podwyższonym standardzie. Pomiędzy budynkami zaplanowano także dużo zieleni parkowej, która uzupełni się z sąsiadującym Parkiem Oliwskim.
REKLAMA
W aktualnej ofercie znajduje się 205 mieszkań, w tym 157 w ramach etapu III i 48 w ramach dwóch pierwszych etapów. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7 506 zł brutto za mkw.
W ramach wszystkich etapów powstanie łącznie 550 mieszkań. Planowany termin ukończenia trzeciego etapu "Tercji" to koniec września 2019 roku.
Cały projekt będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA