[Rzeszów] Osiedle Panorama z pozwoleniem na użytkowanie

[Rzeszów] Osiedle Panorama z pozwoleniem na użytkowanie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Czwarty etap Osiedla Panorama, zrealizowanego w Rzeszowie przez dewelopera Wikana S.A., otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Do najnowszych mieszkań w budynku nr 3 mogą wprowadzać się już mieszkańcy.

 

Osiedle Panorama jest zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Staroniwa w Rzeszowie. W ramach czwartego etapu tej inwestycji rozbudowaliśmy dotychczasowy pięciokondygnacyjny budynek nr 3. Zrealizowaliśmy tam dodatkowo, w związku z bardzo dobrą wcześniejszą sprzedażą, 15 trzypokojowych mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach do 60 mkw. Do każdego z nich przyporządkowana jest komórka lokatorska. Powstały też nowe boksy garażowe – mówi Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A.

 

Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie pod koniec października. W sprzedaży pozostają jeszcze cztery spośród wybudowanych tutaj mieszkań w cenie powyżej 4.850 zł brutto za mkw.

 

Zaletą Osiedla Panorama jest niewątpliwie jego położenie. Powstało na terenie u zbiegu ul. Panoramicznej i Widokowej. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz z najważniejszymi punktami usługowymi, handlowymi i rekreacyjnymi. To doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób ceniących aktywny styl życia. W pobliżu osiedla znajdują się m.in. żłobki, przedszkola, dwie szkoły podstawowe i gimnazjum, a także basen, lodowisko i stadion sportowy.

 

Szczegółowe informacje na temat inwestycji dostępne są na stronie internetowej oraz w rzeszowskim Biurze Sprzedaży Wikana S.A. przy ul. Krzyżanowskiego 6A/11 (budynek Carpatia Biznes Park).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA