Młodnik – postaw na zieleń i możliwości rekreacjiźródło: Materiały inwestora

Młodnik – postaw na zieleń i możliwości rekreacji

Artykuł sponsorowany
Młodnik
adresWrocław, Sołtysowicka 26
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Komfortowe mieszkania i mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu – to nowe osiedle społeczne Archicomu, położone w północnej części Wrocławia. Jeżeli stawiasz na ten prężnie rozwijający się rejon, najszybciej zamieszkasz właśnie na Młodniku.
Sołtysowice to wrocławskie osiedle, na którym deweloperzy prowadzą coraz to nowe inwestycje. Na ich tle wyróżnia się kolejne osiedle społeczne Archicomu – Młodnik. W tej doskonałej okolicy najszybciej zamieszkasz właśnie tam. Prace budowlane bardzo szybko postępują.
fot. investphoto.pl

Ciesz się życiem na Młodniku

Przy zakupie mieszkania warto rozważyć możliwości spędzenie wolnego czasu, jakie oferuje osiedle. Na Młodniku jest ich naprawdę wiele – i to dla osób w każdym wieku. Najmłodsi świetnie zorganizują sobie rozmaite atrakcje na rozległych tarasach, a w inne dni nie odstąpią od zaprojektowanego z rozmysłem placu zabaw. A jesienne wieczory to doskonały czas dla dorosłych, którzy w wyznaczonej strefie grillowania zacieśnią sąsiedzkie więzy.
Także okolica sprzyja odpoczynkowi po zakończeniu codziennych obowiązków. Pobliski klub piłkarski to miejsce, w którym młodzi mogą stawiać swoje pierwsze sportowe kroki, a starsi aktywnie spędzić czas. Atrakcję stanowić będą z pewnością rodzinne rowerowe bądź piesze wycieczki do Lasu Sołtysowickiego. Na poszukiwaczy tajemnic czeka tam Zespół Fortu Piechoty nr 4 – Lisia Góra z czasów I wojny światowej. A miłośnicy zakupów pieszo są w stanie dojść co CH Korona, gdzie, oprócz rozmaitych sklepów, czekają na nich restauracje i kino.
REKLAMA
materiały inwestora

Do zamieszkania i na wynajem

Młodnik to gwarancja udanej inwestycji. Kameralne osiedle otoczone pełną infrastrukturą: kompletnym zapleczem zdrowotnym, edukacyjnym i handlowym. Tutaj wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A jeżeli czegoś mieszkańcom zabraknie, szybko dotrą do centrum samochodem lub komunikacją miejską z pobliskich węzłów. Pobliska stacja kolejowa Wrocław Sołtysowice stanowi w wielu wypadkach alternatywę dla konieczności dojazdu na Dworzec Główny PKP.
To również świetna lokalizacja na zakup mieszkania pod wynajem. Studenci skorzystają na bliskości aż trzech uczelni: Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych i Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu. Równie cenne okażą się dla nich liczne supermarkety, w tym te w pobliskich galeriach handlowych, oraz tereny rekreacyjne nad Widawą – doskonałe na spotkania ze znajomymi.
W tym rejonie to osiedle ma najszybszy termin oddania do użytku. Nowi mieszkańcy mogą skorzystać z mieszkania z rabatem w wysokości nawet ponad 11 tys. zł, a do tego wciąż mogą liczyć na dopłatę w ramach programu MdM i cieszyć się układem lokalu, sprawdzonym już przez kilkanaście tysięcy wrocławian.
Materiały inwestora
REKLAMA