Aktywne życie w młodym towarzystwie tylko na Młodnikuźródło: materiały inwestora

Aktywne życie w młodym towarzystwie tylko na Młodniku

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Młodnik
adresWrocław, Sołtysowicka 26
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Młode sąsiedztwo, otoczenie nowej zabudowy i wiele możliwości rekreacji. Tego mogą oczekiwać mieszkańcy Młodnika – osiedla Archicomu, którego budowa właśnie ruszyła.
Dwa 5-piętrowe budynki powstaną przy ulicy Sołtysowickiej 26, na Sołtysowicach. Ta północna część miasta prężnie się rozwija. Studium uwarunkowań przewiduje w niej zabudowę mieszkaniową, ośrodki usługowe i tereny zielone. Deweloperzy już teraz budują tu nowe osiedla, przez co w najbliższych latach można oczekiwać dalszego rozwoju infrastrukturalnego i komunikacyjnego.
Teren, gdzie powstaje Młodnik, już teraz jest dobrze skomunikowany. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy osiedlu, a z węzłów MPK przy al. Kromera i ul. Kasprowicz można dotrzeć w dowolną część miasta. Dodatkowo w okolicy znajduje się dworzec kolejowy Wrocław Sołtysowice, na który mieszkańcy dojdą pieszo.
Materiały inwestora

Z myślą o młodych
Archicom zaplanował osiedle z myślą o młodych, począwszy już od tych najmłodszych – pod względem edukacji, rekreacji i zdrowia. W żłobkach i przedszkolach rodzice mogą przebierać, a najbliższe z nich znajdują się tuż przy osiedlu, tak jak szkoła podstawowa. Plac zabaw z ławeczkami, zlokalizowany w cieniu drzew, będzie znakomitym miejscem na spędzenie wolnego czasu. A jeżeli chodzi o zdrowie, zapewnią je pobliskie centrum pediatryczne, apteka oraz Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Warto również wspomnieć o możliwości uzyskania rządowej dopłaty do zakupu mieszkania w ramach programu MdM.
Lokalizacja Młodnika jest też doskonała dla tych starszych, którzy wybierają się już na studia. Pieszo dotrą na kampus aż trzech uczelni: Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych i Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu. Z tego względu zakup mieszkania na osiedlu to również doskonała inwestycja – idealnie sprawdzi się jako lokal na wynajem.
Materiały inwestora
REKLAMA
Osoby ceniące sobie liczne możliwości rekreacji w okolicy nie mogą trafić lepiej. Ci stawiający na odpoczynek doskonale odnajdą się w wydzielonych przy inwestycji miejscach, gdzie zaproszą znajomych na wieczorny grill. Pieszo mogą też dojść do Lasu Sołtysowickiego, gdzie czekają na nich trzy stawy, przy których spędzą czas przy ognisku.
Za to mieszkańcy stawiający na aktywny wypoczynek będą go mogli zaznać m.in. na zewnętrznej siłowni, doskonałej na trening zarówno latem, jak i jesienią. Do ich dyspozycji będzie również pobliskie boisko sportowe z bieżnią, a niedaleki Las Sołtysowicki i tereny nad Widawą okażą się świetnym miejscem na spacery i bieganie. Fanom jednośladów pokonywanie codziennych tras rowerowych ułatwią parkingi oraz zamykane rowerownie.
materiały inwestora

Komfort w swoich czterech ścianach
Mieszkańcy Młodnika będę czuli się komfortowo nie tylko  w obrębie osiedla, ale i we własnych mieszkaniach. Każde z nich, 2-, 3- i 4-pokojowe, zostało zaprojektowane według sprawdzonych układów. Lokatorzy m.in. sami wybiorą, czy stawiają na kuchnię oddzielną, w której będą spędzać dużą część dnia, czy otwartą na salon, by zawsze być blisko swoich gości.
Narożne okna wykuszowe oraz dwu- i trzyskrzydłowe drzwi balkonowe w salonach zapewnią optymalną ilość światła w mieszkaniach. A gdy się za nie wyjrzy, młode pokolenia drzew, krzewów i rozległej zieleni wpłyną na wyglądających relaksująco i uspokajająco.
Mieszkańcy Młodnika będą mogli cieszyć się swoim wyborem na balkonach bądź, na parterach, rozległych tarasach. Z poczuciem bezpieczeństwa, ponieważ teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany.
materiały inwestora
REKLAMA