Młodnik Archicomu – nowa inwestycja na startźródło: Materiały inwestora

Młodnik Archicomu – nowa inwestycja na start

Wrocław
Malwina Szczygłowska
Młodnik
adresWrocław, Sołtysowicka 26
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Jeżeli szukacie swojego pierwszego mieszkania dobrą inwestycją będzie Młodnik. Dwa 5-piętrowe budynki otoczone młodym pokoleniem drzew, krzewów i pnącej zieleni. Inwestycja powstaje w szybko rozwijającej się dzielnicy – Sołtysowice, wśród nowych zabudowań. Co najważniejsze wybrane mieszkania w ofercie Młodnika są dostępne z dopłatą rządową MdM.

Młodnik najwygodniejszy dla młodej rodziny

Oferta mieszkaniowa inwestycji Młodnik jest bezpośrednio skierowana dla młodych rodzin. W cieniu malowniczych brzóz zlokalizowany zostanie plac zabaw wraz z ławeczkami. Dla wygody młodych rodziców przewidziano zamykane pomieszczenie na wózki. Okolice Młodnika mają sporo do zaoferowania jeśli chodzi o edukację. W okolicy znajdują się aż 2 żłobki i 3 przedszkola, a najbliższe z nich jest po drugiej stronie ulicy. Uczniów do szkoły podstawowej dzieli 600 m (ul. Sołtysowicka 34), a do Gimnazjum – nieco ponad 1 km (ul. Przybyszewskiego 59).

Sołtysowice? Tu się urządzisz

Młodnik powstaje w dobrze skomunikowanej części miasta. Do sklepów czy przystanku autobusowego dotrzemy w 2 minuty, a węzły MPK przy al. Kromera czy ul. Kasprowicza oferują połączenia z dowolną częścią Wrocławia. Funkcjonalne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu przestrzeni do potrzeb. Właściciele mieszkania w inwestycji sami zdecydują, czy wolą oddzielną kuchnię, czy otwartą na salon, by gotować w towarzystwie rodziny czy gości. Dwu- i trzy-skrzydłowe drzwi balkonowe w salonach i narożne okna wykuszowe pozwolą cieszyć się dużą ilością naturalnego światła. Do dyspozycji mieszkańców będą garaże podziemne, komórki lokatorskie i windy. Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany, co jest niezwykle istotne, gdy będziemy chcieli zadbać o bezpieczeństwo naszej rodziny.
REKLAMA

Tutaj będziesz mógł odpocząć

Do mieszkań na parterze przynależą rozległe tarasy, a na wyższych kondygnacjach – balkony zapewniające przestrzeń do aranżacji. Po całym dniu pracy, każdy mieszkaniec z wielką chęcią odpocznie w takiej przestrzeni, napije się tam kawy lub zorganizuje dla swoich pociech miejsce do zabawy lub przyjęcie urodzinowe.

Młodnik – doskonałe miejsce dla aktywnych

Ciepłe wieczory będzie można spędzić ze znajomymi na grillu – przy inwestycji czekać będzie dedykowane temu miejsce rekreacji. Tuż obok powstanie fitness zewnętrzny, a miłośnicy wspólnego trenowania mogą skorzystać też z pobliskiego boiska sportowego i z bieżni, gdzie regularnie trenuje klub piłkarski. Zamykane rowerownie oraz parkingi dla miłośników rowerowej rekreacji ułatwią wyprawy. Okoliczne tereny szczególnie sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi – w Lesie Sołtysowickim i nad Widawą znajdziemy się w kilka minut. A tam znajdziemy kolejne trasy spacerowe, trzy stawy, przy których są miejsca wypoczynku, z możliwością rozpalenia ogniska.
Więcej o osiedlu można dowiedzieć się na stronie dewelopera lub na forum inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA