Młodnik – nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Młodnik – nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Wrocław
Kajtman
Kajtman
Młodnik
adresWrocław, Sołtysowicka 26
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, rozpoczyna nową inwestycję na Sołtysowicach. Młodnik to 138 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach. Ceny zaczynają się od 5 240 zł za m2, a pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze w połowie 2018 r. Wybrane mieszkania mogą liczyć na dopłaty z rządowego programu MdM.
Inwestycja Młodnik to kolejny atrakcyjny projekt mieszkaniowy w ofercie wrocławskiego dewelopera Archicom. Powstaje w dynamicznie rozwijającej się północnej dzielnicy Wrocławia – Sołtysowice, w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych jak pl. Kromera i pl. Grunwaldzki. Osiedle jest tworzone z myślą o potrzebach ludzi młodych.
To już dwunasty projekt mieszkaniowy, który mamy w sprzedaży we Wrocławiu. Najszersza na rynku wrocławskim oferta ponad 1 300 mieszkań, dopasowana do oczekiwań klientów pozwala nam osiągać bardzo dobre wyniki sprzedaży. Podtrzymujemy tegoroczny cel zarządu sprzedaży ponad 800 mieszkań, czyli o ponad 30 proc. więcej niż rok wcześniej – mówi Dorota Jarodzka Śródka, prezes Grupy Archicom.
 
REKLAMA
Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. Przy budynkach w otoczeniu młodych brzózek powstanie plac zabaw, a na terenie inwestycji także zewnętrzny fitness. W okolicy inwestycji znajdują się usługi niezbędne do wygodnego życia na co dzień – szkoły i przedszkola, lokale usługowe, Centrum handlowe Korona, a także boiska sportowe oraz rozległe tereny zielone. Sama nazwa inwestycji powstała w nawiązaniu do młodych drzew, krzewów i pnącej zieleni rosnącej na terenie osiedla. W inwestycji Młodnik powstaną dwa 5-piętrowe budynki z garażami podziemnymi. W większym znajdą się 84 mieszkania, a w mniejszym 54.
Na wyjątkowość oferty Młodnika składa się suma elementów samego osiedla, jak outdoor fintess czy miejsca integracji dla mieszkańców i jej lokalizacji, w pobliżu miejsc rekreacyjnych np. Lasu Sołtysowickiego i zaplecza usługowego. W sąsiedztwie znajdują się Szpital Specjalistyczny i Kampus Uniwersytetu Wrocławskiego. Do sprzedaży wprowadzamy 138 mieszkań o metrażach między 38 m2 a 76 m2. Zakończenie inwestycji planujemy w połowie 2018 r. – dodaje Tomasz Sujak, członek zarządu Grupy Archicom.
Budynek będzie zasilany energią z miejskiej sieci ciepłowniczej. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe w garażu podziemnym. W Młodniku przewidziano również zamykane pomieszczenia na wózki i rowery. Do wybranych mieszkań istnieje możliwość uzyskania dopłat rządowych z programu MDM.
Aktualnie w ofercie Archicom ma ponad 1 300 mieszkań. Do końca roku do sprzedaży trafi dodatkowe kilkaset mieszkań w kolejnych etapach już realizowanych inwestycji i nowych projektach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA