Młodnik – nowa inwestycja Archicomu na Sołtysowicach

Młodnik – nowa inwestycja Archicomu na Sołtysowicach

Wrocław
Dobon84
Młodnik
adresWrocław, Sołtysowicka 26
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Archicom, lider wrocławskiego mieszkaniowego, nie zwalnia tempa i dołącza do swojej oferty już dwunastą inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu. Przy ulicy Sołtysowickiej do końca 2018 roku powstanie Młodnik – nowe osiedle społeczne w jednym z najszybciej rozwijających się rejonów miasta. Część mieszkań jest nadal dostępna w programie Mieszkanie dla Młodych.
Dwa nowoczesne pięciopiętrowe budynki zaprojektowane przez pracowników Studia Archicom będą powstawać na Sołtysowicach przez najbliższe dwa lata. Pomieszczą 138 lokali, których powierzchnia będzie wynosić od 38 do 77 metrów kwadratowych. Ceny rozpoczynają się od 5240 zł za metr, więc aby zakupić mieszkanie na osiedlu Młodnik wystarczy jedynie nieco ponad 200 tys. zł.
Różnorodne wnętrza i bezpieczeństwo w cenieW ofercie znajdują się 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania w różnych wariantach rozkładu pomieszczeń. Projektanci zadbali o optymalne naświetlenie, planując dwu- i trzy-skrzydłowe drzwi balkonowe w salonach i narożne okna wykuszowe. W standardzie znajduje się też balkon lub duży taras (w przypadku lokali parterowych). Bezpieczeństwo na osiedlu  zapewni monitoring i szlaban przy wjeździe na osiedle. W ofercie znajdują się miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórki lokatorskie. Komunikacja z centrum miasta również nie powinna stanowić problemu, ponieważ 200 metrów od Młodnika odnajdziemy przystanek linii autobusowych, a w pobliżu także większe węzły komunikacyjne MPK przy ul. Kasprowicza czy al. Kromera i nieco dalej – pl. Grunwaldzki.
REKLAMA
Bogata oferta rekreacyjnaNazwa osiedla bezpośrednio nawiązuje do młododrzewia pokrywającego tereny inwestycyjne. Z pewnością znakomicie odnajdą się tu jednak młodzi wrocławianie, którzy przy zakupie wybranych mieszkań będą mogli ubiegać się o dofinansowanie z rządowego programu MdM. Ich oczekiwania spełni z pewnością także baza usługowo-rekreacyjna. Na terenie Młodnika fitness zewnętrzny, w niewielkiej odległości boisko piłkarskie i bieżnia, a do tego idealny na poranny jogging Park Sołtysowicki. W weekend mieszkańcy wspólnie wypoczną przy osiedlowym grillu lub wybiorą się nad Widawę i znajdujące się nieopodal stawy, gdzie poznają urokliwe trasy spacerowe na łonie natury.
Inwestycja przyjazna najmłodszymMłodnik to bez wątpienia znakomita lokalizacja także dla najmłodszych mieszkańców. W skład osiedla wejdzie plac zabaw, ale również zamykane pomieszczenie na wózki, dzięki któremu rodzice zyskają na codziennym komforcie i przestrzeni w swoim mieszkaniu. Sołtysowice charakteryzuje ponadto bogata oferta edukacyjna – w pobliżu osiedla znajdują się dwa żłobki, trzy przedszkola (jedno z nich po drugiej stronie ulicy Sołtysowickiej), szkoła podstawowa i gimnazjum.
Potencjał inwestycyjnySwojej okazji nie przegapią zapewne też inwestorzy. Okolica Młodnika bardzo dynamicznie się rozwija, a w niedalekiej odległości od osiedla znajdują się trzy oddziały uczelni wyższych (Uniwersytetu Wrocławskiego, Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu) i kampusy studenckie, co gwarantuje bardzo wysokie zapotrzebowanie na wynajem mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA