Osiedle Róży Wiatrów – mieszkania z pięknym widokiem i blisko centrumfot. Kajtman

Osiedle Róży Wiatrów – mieszkania z pięknym widokiem i blisko centrum

Wrocław
Malwina Szczygłowska
REKLAMA
Osiedle Róży Wiatrów to prawdziwa perełka dla osób marzących o mieszkaniu z pięknym, zielonym widokiem, a jednak blisko centrum Wrocławia.
REKLAMA
Piękne widoki, doświetlone i przestronne mieszkania, wygodna lokalizacja, a nawet własny klub fitness. We Wrocławiu, który z roku na rok jest coraz bardziej wypełniony nowymi inwestycjami budowlanymi, taka kombinacja jest prawie niemożliwa. Prawie, ponieważ Archicom ma w zanadrzu bardzo ciekawą ofertę. 
Nowa inwestycja Archicomu – osiedle Róży Wiatrów to idealny wybór dla mieszczucha, który chciałby mieć za oknem zielone widoki, jednocześnie nie wyprowadzając się z miasta.

Po pierwsze – centrum Krzyków
Centrum Krzyków to bardzo popularna lokalizacja wśród wielu kupców mieszkań. To właśnie tam powstało nowe osiedle społeczne – Róży Wiatrów. Dla fanów niewysokich, kameralnych budynków to prawdziwa gratka.

Nowa inwestycja Archicomu to kompleks pięciu czteropiętrowych budynków. Możemy mieszkać w kameralnej atmosferze i nadal cieszyć się dobrą lokalizacją blisko centrum miasta. Dzięki tej niezwykłej i bardzo wygodnej lokalizacji, nie trzeba przejmować się brakiem sklepu otwartego do późnych godzin wieczornych, przychodni, żłobka czy bankomatu. Tam wszystko jest właściwie w zasięgu ręki.

Po drugie – zielona okolica

Mieszkania, mimo bliskości tętniącego życiem centrum miasta, znajdują się w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Róży Wiatrów to miejsce idealne do odpoczynku od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajdują się 3 duże parki: Kleciński, Grabiszyński i Południowy, w których można odpocząć lub aktywnie spędzić czas. Kameralny charakter inwestycji zapewnią dodatkowo kompleksowo zagospodarowane przestrzenie zielone wewnątrz osiedla. Firma Archicom chwali się w opisie swojej inwestycji, że widok na sąsiednie tereny zielone to jeden z wyróżników Róży Wiatrów i dlatego projektując rozległe balkony architekci Archicomu zadbali o możliwość cieszenia się zielenią podczas popołudniowej siesty.
 
Po trzecie – dużo przestrzeni i słońca w mieszkaniu
Kto by nie chciał przestrzennego i doświetlonego mieszkania? W Róży Wiatrów udało się również spełnić to założenie. Sama lokalizacja budynków sprawia, że pokoje są bardzo jasne i przyjemnie się w nich przebywa. Projekt Archicomu, który rozmieścił budynki tak, aby była między nimi większa przestrzeń, sprawił że do mieszkań wpada jeszcze więcej światła niż zazwyczaj. Na osiedlu znajdują się zróżnicowane układy mieszkań zarówno kompaktowe „dwójki”, jak i te spełniające oczekiwania osób szukających dużych przestrzeni.

Więcej o osiedlu można dowiedzieć się na stronie dewelopera lub na forum inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA