Mieszkania od ręki – ciesz się z przeprowadzkifot. investphoto.pl

Mieszkania od ręki – ciesz się z przeprowadzki

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Łatwiej podjąć decyzję zakupu nieruchomości, gdy możesz się po niej przejść i poczuć atmosferę zamieszkanego osiedla. Przyjemniej też się przeprowadzać, jeżeli wiesz, że twoje "M" już na ciebie czeka. Archicom ma w swojej ofercie mieszkania gotowe do odbioru w różnych częściach Wrocławia.
 Spokój, czas, gwarancja – to zyskujemy, gdy decydujemy się na zamieszkanie na terenie zrealizowanej inwestycji. Możemy dokładnie sprawdzić, jak czujemy się w swoim przyszłym mieszkaniu. Poznać ludzi, wśród których przyjdzie nam spędzić kolejne lata. A w dodatku dokładnie zapoznać się z okolicą, ponieważ do czasu naszej przeprowadzki niewiele się w niej zmieni. Korzyści płynących z wyboru lokalu gotowego do odbioru jest wiele, a przy tak bogatej ofercie, jaką prezentuje Archicom, jeszcze łatwiej zdecydować się na zakup nowego mieszkania. Zielone Krzyki czy Swojczyce nad rzeką? Kompleksowa infrastruktura edukacyjna w okolicy, osiedlowy klub mieszkańca i aż trzy parki w zasięgu spaceru – to czeka na mieszkańców Róży Wiatrów. Od ręki można tu uzyskać lokal zarówno dla singla, jak i całej rodziny. Dużą zaletą tego osiedla jest jego położenie – w centrum miasta, a jednak zieleni wokół pełno. Łatwo się o tym przekonać, odwiedzając w dowolnej chwili rejon inwestycji położonej przy ulicy Róży Wiatrów.
fot. investphoto.pl
 Na nowych właścicieli czekają również gotowe mieszkania na Olimpii Port. Na to wieloetapowe osiedle, zlokalizowane przy ulicach Marca Polo, Vasco da Gamy i Ferdynanda Magellana, postawiły już setki wrocławian. Ciągle przybywa tam nowych atrakcji, jak niedawne kino letnie. Inwestycja w mieszkanie na Olimpii Port to gwarancja dobrego wyboru. Po obejrzeniu gotowych mieszkań tylko utwierdzi się w przekonaniu, że nie ma na co czekać.
fot. investphoto.pl
REKLAMA
 Natura Słonecznych Stabłowic i kompleksowe życie na Księżnie  Archicom planuje oddanie lokali w pierwszym kwartale 2018 roku w dwóch inwestycjach – Słoneczne Stabłowice oraz Księżno. Dzięki temu od razu po załatwieniu wszelkich formalności będzie można się tam wprowadzać. Nurt Bystrzycy za oknem, zmieniająca się z każdą porą roku przyroda wokół, a do tego cicha i spokojna okolica – to właśnie Słoneczne Stabłowice. Jeżeli oczekujesz licznych możliwości rekreacji (park, stawy, ścieżki rowerowe) i pewności, że dziecko do przedszkola i szkoły będziesz mógł odprowadzić pieszo, to inwestycja Archicomu zlokalizowana w zachodniej części miasta jest dla ciebie doskonała. Dodatkowo już wiosną zostanie otwarte fitness dostępne wyłącznie dla mieszkańców osiedla.
fot. Archicom
 Jeżeli nie w zachodniej, to zamieszkaj we wschodniej części Wrocławia. O zaletach osiedla Księżno można było się przekonać podczas niedawnych dni otwartych. Klub mieszkańca, w którym popołudniami czas mogą spędzać całe rodziny. Boisko w sam raz na mecz w sąsiedzkiej atmosferze. Do tego liczne sklepy, placówki edukacyjne i restauracje w zasięgu ręki. Ze względu na osiedlowy klub fitness, gotowe mieszkania na Księżnie to doskonały wybór także dla aktywnych.
Materiały inwestora
REKLAMA