Siena przyciąga klientów. "Mam tu wszystko na wyciągnięcie ręki"fot. investphoto.pl

Siena przyciąga klientów. "Mam tu wszystko na wyciągnięcie ręki"

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Siena
adresWrocław, Zakładowa
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
W tętniącym życiem Śródmieściu, tuż nad Odrą, powstaje Siena. – Świetna lokalizacja, dostępne na wyciągnięcie ręki liczne punkty usługowe i zielone tereny rekreacyjne to wielkie atuty tej inwestycji – mówią potencjalni klienci, których spotkaliśmy na targach mieszkaniowych.
Powstająca przy ulicy Zakładowej Siena ma być gotowa jeszcze w tym roku. Prace budowlane są bardzo zaawansowane – z zewnątrz można już podziwiać ceglaną elewację, nawiązującą do sąsiedniej, historycznej zabudowy.
W sześciopiętrowym budynku znajdą się słoneczne i ustawne mieszkania – od kawalerek do przestronnych, czteropokojowych lokali, wyposażone w duże balkony, tarasy albo ogródki, a także w miejskie ogrzewanie, które pozwoli obniżyć koszty utrzymania. 


Wszystko na wyciągnięcie ręki

To właśnie ta inwestycja zainteresowała pana Andrzeja, którego spotkaliśmy na targach mieszkaniowych przy stoisku Archicomu. Na Stadion Wrocław przyjechał razem z żoną i dwójką kilkuletnich synów.
– Całe życie mieszkam na Nadodrzu, ale mam już dość życia w starej kamienicy, więc rozglądam się za nowym lokum. Nie wyobrażam sobie przeprowadzki na przedmieścia, dlatego zaciekawiła mnie Siena, położona nieopodal miejsca, w którym mieszkam obecnie. Mam tu wszystko, co potrzebne do wygodnego życia – sklepy, przedszkola i szkoły dla moich synów, lokale usługowe, w tym mojego fryzjera, do którego chodzę od lat – podkreśla pan Andrzej.
Rzeczywiście, świetna lokalizacja Sieny oferuje dostęp także do licznych kawiarni, galerii sztuki czy pracowni artystycznych na Śródmieściu i pełnej infrastruktury społecznej. 
Pan Andrzej dodaje, że ważny dla niego jest też fakt, że tuż przy budynku powstanie ogrodzony, monitorowany teren rekreacyjny z placem zabaw dla najmłodszych.


REKLAMA

Wszędzie blisko

Pani Anna to pochodząca ze Świdnicy bizneswoman, rozkręcająca we Wrocławiu swoją firmę. Chce na stałe przeprowadzić się do stolicy Dolnego Śląska i szuka atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji. Stąd jej wizyta na targach. Ją również zainteresowała inwestycja Archicomu, z której do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest tylko 200 metrów.
– Ze względu na dynamiczny tryb życia, potrzebuję mieszkania w miejscu, z którego szybko dostanę się w każdy punkt Wrocławia, zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Ważna jest też estetyka budynku, a Siena, z jej ceglaną elewacją, prezentuje się świetnie i doskonale pasuje do otoczenia – tłumaczy pani Anna.
Dodaje, że po ciężkim dniu pracy, uwielbia pobiegać albo pojeździć na rowerze.
– Dlatego zwróciłam uwagę zwłaszcza na pobliskie tereny rekreacyjne nad Odrą, ze ścieżkami biegowymi i rowerowymi. To świetne miejsce, by aktywnie spędzić czas – mówi pani Anna.
Warto przypomnieć, że na wyciągnięcie ręki jest też wypożyczalnia sprzętu wodnego przy zimowisku barek czy park Staszica z siłownią terenową.
Z decyzją o zakupie mieszkania w Sienie nie należy zwlekać – w ofercie zostało już tylko 15 wolnych lokali.
REKLAMA