W tętniącym życiem Śródmieściu powstają komfortowe mieszkaniafot. Archicom

W tętniącym życiem Śródmieściu powstają komfortowe mieszkania

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Siena
adresWrocław, Zakładowa
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Na budowie Sieny praca wre – robotnicy uwijają się jak w ukropie, by mieszkańcy jak najszybciej mogli wprowadzić się do swoich lokali. To świetny moment, by zdecydować się na zakup mieszkania w tej inwestycji.
Przy ulicy Zakładowej widać już oryginalną ceglaną elewacją budynku, która nawiązuje do znajdującego się nieopodal historycznego zespołu obiektów. Zakończenie budowy Sieny planowane jest na przyszły rok.
Warto zwrócić uwagę, że sama nazwa Siena, zaczerpnięta od koloru sjena, zbliżonego odcieniem do barwy cegły, dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter obiektu i pokazuje, jak ważna dla dewelopera jest architektura kontekstu.


Doskonały moment na zakup mieszkania

Jak zapewniają przedstawiciele Archicomu, będzie to kolejny prestiżowy adres we Wrocławiu, przede wszystkim ze względu na niezwykle atrakcyjną lokalizację i wyróżniające się rozwiązania architektoniczne.
W sześciopiętrowym budynku powstają starannie zaprojektowane, słoneczne i ustawne mieszkania – od kawalerek do przestronnych, czteropokojowych lokali.  Mieszkania będą wyposażone w duże balkony, tarasy albo ogródki, a także w miejskie ogrzewanie, które pozwoli obniżyć koszty utrzymania. Wrysowane w rzuty lokali meble podpowiadają optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz pomieszczeń.
REKLAMA
Na podziemnym parkingu zmieści się blisko 130 samochodów, nie zabraknie też miejsc postojowych dla motocykli i rowerów, a także wózkowni. Tuż przy budynku powstanie ogrodzony, monitorowany teren rekreacyjny z placem zabaw dla najmłodszych.
To doskonały moment, by zdecydować się na zakup mieszkania w tej inwestycji – jest jeszcze w czym wybierać (w ofercie pozostało niespełna 40 mieszkań), a deweloper przygotował dla swoich klientów atrakcyjne promocje.


Zielono, a jednocześnie blisko centrum

Świetna lokalizacja, zaledwie trzy kilometry od ścisłego centrum Wrocławia, oferuje dostęp do licznych kawiarni, galerii sztuki czy pracowni artystycznych na Śródmieściu i pełnej infrastruktury społecznej, a bliskość zielonych, nadodrzańskich terenów sprawia, że to doskonałe miejsce do życia także dla miłośników aktywnego wypoczynku. Na wyciągnięcie ręki jest też wypożyczalnia sprzętu wodnego przy zimowisku barek czy park Staszica z siłownią terenową.
Aby dotrzeć do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej, mieszkańcy będą musieli pokonać zaledwie 200 metrów, a dojazd tramwajem czy autobusem do centrum nie zajmie więcej niż 10 minut. Niedaleko jest też do kolejowego Dworca Nadodrze, jednego z większych węzłów przesiadkowych w mieście.
REKLAMA