Operator telekomunikacyjny wprowadzi się do biurowca Ogrodowa Office w Łodziźródło: Materiały inwestora

Operator telekomunikacyjny wprowadzi się do biurowca Ogrodowa Office w Łodzi

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Orange Polska to kolejny najemca w niedawno otwartym biurowcu Ogrodowa Office w centrum Łodzi. Firma wynajęła ponad 4 000 mkw. powierzchni biurowej i magazynowej na pierwszym piętrze, którą wypełnią biura przeniesione z innych lokalizacji w Łodzi. W transakcji uczestniczyła międzynarodowa firma doradcza CBRE.
Do nowego obiektu przeprowadzi się ponad pięciuset pracowników z różnych struktur – z obszarów sprzedażowych, informatycznych, wsparcia obsługi oraz administracji. Przeprowadzka zaplanowana jest na początek drugiego kwartału 2019 r. 
Naszym celem jest zapewnienie digitalnego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy mają możliwość korzystania z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych o różnej wielkości, strefy biurek o regulowanej wysokości blatów oraz miejsc do pracy cichej. Pracownicy będą mogli łączyć pracę w biurze z  pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już od roku w Gdańsku, a w przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach – mówi Adam Wrzosek, dyrektor środowiska pracy w Orange Polska.
REKLAMA
Serdecznie witamy Orange Polska w gronie najemców Ogrodowa Office. Dziś stopień komercjalizacji obiektu wzrasta do niespełna 60%, a dodatkowo zauważamy, że niedawne oddanie biurowca do użytkowania wzmaga zainteresowanie potencjalnych najemców. Jako biurowiec klasy A Ogrodowa Office, ze wszystkimi atutami tego rodzaju powierzchni, to doskonały wybór dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy w tętniącym życiem, centralnym punkcie miasta – powiedział Alexander Jurkowitsch, członek zarządu firmy Warimpex. 
Ogrodowa Office to budynek biurowo-usługowy, zlokalizowany w centrum Łodzi, w bliskiej odległości od ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury oraz hotelu Vienna House Andel’s Łódź. Obiekt oferuje ponad 28 tys. metrów kwadratowych całkowitej przestrzeni. Wśród dotychczasowych najemców biurowych budynku znajdują się firmy MakoLab S.A., PwC Polska Sp. z o.o., bank Citi Handlowy oraz Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Łódzki biurowiec Warimpeksu oferuje pracownikom i okolicznym mieszkańcom szereg funkcji i punktów usługowych, m.in. placówkę bankową, salon fryzjerski Luisse, lokal gastronomiczny BEZA Food and Bourbon i restaurację Meeting Point. Projekt architektoniczny budynku spełnia wysokie standardy ekologiczne i uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie "bardzo dobry".
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA