Luksusowe apartamenty, sala fitness i położenie w centrum – to łączą w sobie Ogrody Hallerafot. investphoto.pl

Luksusowe apartamenty, sala fitness i położenie w centrum – to łączą w sobie Ogrody Hallera

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Już około 1200 wrocławian cieszy się z mieszkania w Ogrodach Hallera. Postawili na eleganckie wykończenie, lokalizację w centrum miasta i  bliskość terenów rekreacyjnych. Czekają na nich sala fitness, place zabaw i rozległe tereny zielone.
To osiedle łączy w sobie życie w centrum i, dzięki wewnętrznym ogrodom, kameralną atmosferę. Szczególny klimat panuje w nich wieczorami – mówi pan Łukasz, który mieszka z rodziną w Ogrodach Hallera od ubiegłego roku.
fot. investphoto.pl

Aktywnie w Ogrodach Hallera

Archicom zapewnił mieszkańcom liczne możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Należy do nich m.in. sala fitness, do której lokatorzy mają nieograniczony dostęp.
Stanowi doskonałą alternatywę, gdy pogoda utrudnia przeprowadzenie treningu na zewnątrz. Mogę się w niej skupić na ćwiczeniach bądź przy okazji porozmawiać z sąsiadami – wyjaśnia nasz rozmówca.
W prywatnej przestrzeni rekreacyjnej na mieszkańców czekają także place zabaw i wygodne ławki. To doskonałe miejsca na popołudniowy odpoczynek z rodziną i zapoznanie się z pozostałymi lokatorami osiedla.
Dzieci mogą pobawić się razem, a my, dorośli, usiąść z boku i trochę się wyciszyć – dodaje.
fot. investphoto.pl
Wiele możliwości rekreacyjnych zapewnia także pobliski Park Grabiszyński, do którego mieszkańcy mogą dojść w ciągu kilku minut. Czekają tam na nich nie tylko plac zabaw, wybieg dla psów i ścieżki dla biegaczy, ale również pole do minigolfa.
Często wybieramy się tam z rodziną na piknik, ponieważ gdy pogoda nagle się zmieni, możemy szybko wrócić do domu – mówi pan Łukasz.
REKLAMA

Wszędzie blisko

Ogrody Hallera są doskonale skomunikowane z innymi częściami Wrocławia zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem.
Tuż przy osiedlu mamy centrum handlowe i świetną pizzerię, a dzieci do szkoły mogą chodzić pieszo. Jeśli potrzebuję czegoś jeszcze, tramwajem niemal spod domu bądź autem dojadę w ciągu kilkunastu minut – ocenia mieszkaniec Ogrodów Hallera.
fot. investphoto.pl

Komfort i bezpieczeństwo

Mieszkania gwarantują zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Duże okna umożliwiają doskonałe oświetlenie pomieszczeń, a lokalizacja po stronie wewnętrznych ogrodów zapewnia ciszę. Wszystkie lokale wyposażone są w ogródek, balkon bądź taras – miejsca idealne na spędzenie czasu w okresie letnim. Nowoczesne windy obsługują także poziom podziemnego garażu.
O bezpieczeństwo lokatorów dba ochrona, wspierana przez system monitoringu. Dodatkowo zapewniają je antywłamaniowe drzwi, rolety w parterowych oknach i balkonach oraz wideodomofony.

"Czego chcieć więcej?"

Mamy ciszę, bezpieczeństwo i możliwości spędzenia wspólnie wolnego czasu. Czego chcieć więcej? – pyta pan Łukasz.
fot. AmiMizuno
Osiedle Ogrody Hallera jest cenione nie tylko przez jego mieszkańców. Dotychczas zdobyło już kilka nagród, m.in. "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011 w Polsce", "Osiedle przyjazne mieszkańcom" i "Inwestycja mieszkaniowa 2014 roku".
REKLAMA