Ogrody Hallera – prestiżowe osiedle wśród zieleni

Ogrody Hallera – prestiżowe osiedle wśród zieleni

Wrocław
Meredith
REKLAMA

Prestiżowe i najchętniej wybierane osiedle apartamentowe we Wrocławiu. Jakie czynniki wpływają na sukces osiedla Ogrody Hallera?


Budowa inwestycji rozpoczęła się w 2008 r., a realizacja kolejnych etapów trwa do dziś. Wraz z rozrastaniem się osiedla, rośnie zainteresowanie ofertą mieszkań. Spróbujmy się przyjrzeć, co sprawia, że osiedle Ogrody Hallera cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród nabywców.

 

Zielona część miasta

Jedną z charakterystycznych cech tego miejsca jest zieleń. Już wkrótce mieszkańcy będą mogli cieszyć się z dostępu do osiedlowej pergoli i zielonych dziedzińców. Warto zaznaczyć, że teren inwestycji zaprojektowany jest z dbałością o każdy element. Ławeczki, place zabaw, roślinność – to wszystko składa się na doskonały wizerunek osiedla-ogrodu w środku miasta. Swoistą „wisienką na torcie” jest zainstalowana rzeźba Ludwiki Ogorzelec, która stanowi centrum osiedla. Dookoła niej znajdują się drobne lokale usługowe.

 

REKLAMA

Mieszkania dostosowane do Klientów

Archicom proponuje mieszkania, które są dostosowane do aktualnych potrzeb nabywców. Znaleźć tu można zatem mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią, bądź 3- i 4-pokojowe apartamenty, których okna wychodzą na dwie strony świata. Z każdego lokum podziwiać można kompleksowo zaaranżowaną roślinność osiedla dzięki dostępności balkonów lub tarasów. Osiedle Ogrody Hallera jest ogrodzone i całodobowo chronione, do dyspozycji jest też recepcja. Dzięki tym elementom można czuć się bezpiecznym i być spokojnym zarówno o swoich bliskich, jak i swój dobytek.

 

Doskonałe miejsce do życia

Wszechobecna zieleń i spokój osiedla może sprawiać, iż wydaje nam się, że znajdujemy się poza miastem. Jednakże apartamentowce znajdują się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Wrocławia. Miejsce to jest doskonale skomunikowane z innymi rejonami. Lokalizacja zapewnia również dostęp do różnych punktów usługowych, których nie znajdziemy na osiedlu (chodź i tu jest ich dużo). Aktywni zapewne zachwyceni będą własnych klubem fitness oraz pobliskimi parkami: Grabiszyńskim i Południowym.

 

Co ciekawe Ogrody Hallera zdobyły I nagrodę w konkursie na „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011 w Polsce”. Zatem sukces tego miejsca jest jak najbardziej zasłużony, zrozumiały i czyni to miejsce wyjątkowym punktem na mapie Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA