Dzielnica Wrocławia idealna do zamieszkania?

Dzielnica Wrocławia idealna do zamieszkania?

Wrocław
REKLAMA

Krzyki to obecnie najchętniej wybierana jako miejsce do zamieszkanie dzielnica Wrocławia. Doskonała lokalizacja oraz szeroki dostęp do różnych dóbr i usług to tylko jedne z licznych zalet tego miejsca. Nie ma się wiec co dziwić, że to właśnie tę dzielnicę Archicom wybrał jako idealne miejsce dla swoich inwestycji.

 

Krzyki zaczęły być coraz bardziej docenianą dzielnicą nie tylko wśród mieszkańców, ale i deweloperów. Każda niewykorzystana przestrzeń powoli zapełnia się nowymi inwestycjami. Nie ma zasady, czy jest to lokalizacja bliżej centrum, czy na obrzeżach miasta, bowiem każda z nich jest równie chętnie wybierana przez przyszłych mieszkańców.

 

Na obrzeżach miasta

Jest to część dzielnicy, którą z pewnością docenią osoby, które cenią sobie spokój i wygodę. Odległość od centrum zapewnia mieszkańcom ciszę i wytchnienie od miejskiego zgiełku. Ważnym elementem jest jednak dobre połączenie z innymi częściami miasta. I tu na szczególną uwagę zasługuje Jagodno. Obecnie osiedle Cztery Pory Roku jest jednym z charakterystycznych punktów tego miejsca. Wkrótce grono zadowolonych mieszkańców powiększy się, bowiem Archicom postanowił wybudować kolejny etap osiedla. Sześć nowych budynków powstanie przy ul. Klasztornej i będzie ono kontynuować założenia i pomysły, które sprawdziły się w poprzednim etapie. Podstawowe potrzeby mieszkańców zaspokajać będą osiedlowe sklepy, restauracje, apteka a nawet fitness, a dobrym relacjom wśród sąsiadów sprzyjać będzie osiedlowe boisko.

 

Dobra lokalizacja zapewni szybki transport do centrum nie tylko samochodem, bowiem planowane jest utworzenie nowej linii tramwajowej na Jagodno. Zaletą jest również bliskie sąsiedztwo Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

REKLAMA

 

Na Klecinie wśród zieleni

Kolejne dwie inwestycje powstają na Klecinie. Osiedle Selenza to niewielkie, kameralne osiedle, natomiast Na Krzyckiej jest przestronnym 4-piętrowym budynkiem. Obydwie inwestycje mają dostęp do parku Klecińskiego oraz umiejscowione są wśród licznej zieleni. Archicom projektując Selenzę postawił (podobnie jak w Czterech Porach Roku) na samowystarczalność i bezpieczeństwo. Lokalizacja tych inwestycji umożliwia w krótkim czasie dostać się nie tylko do centrum miasta, ale również do Węzła Bielany. Klecina posiada również dobrze rozwinięty transport komunikacji miejskiej (zarówno autobusy jak i tramwaje).

 

Zielone ogrody przy jednej z głównych ulic Wrocławia

Ulica Hallera pozwala na doskonałą komunikację z wszystkimi innymi częściami Wrocławia, zapewniając jednocześnie dostęp do niezbędnych punktów usługowych, szkół, centrów handlowych czy terenów. Ogrody Hallera umiejscowione są w jednym z najbardziej prestiżowych i kameralnych miejsc miasta. Jest to apartamentowe osiedle o swoistym, szczególnym charakterze, które stale się powiększa. Nowoczesne rozwiązania i dopracowanie każdego elementu tego miejsca sprawia, że jest ono oceniane jako komfortowe i szczególne miejsce na mapie Wrocławia

 

Bezpieczeństwo, samowystarczalność czy dbałość o szczegóły czyni inwestycje Archicomu wyjątkowymi i klimatycznymi miejscami do zamieszkania. A to w połączeniu z dobrą lokalizacją, staje się doskonałym przepisem na własne, wymarzone „cztery kąty”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA