Wrocławski Nowy Port z pozwoleniem na użytkowanie

Wrocławski Nowy Port z pozwoleniem na użytkowanie

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Oficjalnie dobiegła końca budowa pierwszego etapu inwestycji Nowy Port realizowanej przez Inkom S.A. Deweloper otrzymał od nadzoru budowlanego pozwolenie na użytkowanie dwóch pierwszych budynków, a lokatorzy wprowadzają się do swoich mieszkań. Dzielnica powoli zmienia swoje oblicze, a wkrótce dzięki powstawaniu kolejnych etapów osiedla, zmieni się nie do poznania.
W ramach pierwszej części osiedla, przy ulicy Chałupniczej – na styku Sępolna i Swojczyc, powstało 116 mieszkań o powierzchni od 30 do 76 m2. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Właścicieli znalazło już ok. 90 mieszkań, aktualnie podpisywane są umowy mające na celu przeniesienie własności na przyszłych lokatorów. W ofercie I etapu pozostały gotowe do odbioru i zamieszkania lokale 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 30 do 58 m2. Nowi klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania przed 31.12.2015 roku otrzymają miejsce postojowe zewnętrzne gratis.
REKLAMA
Nowy Port jest przedsięwzięciem przygotowanym na lata. Miejsce staje się samodzielnym fragmentem Wrocławia. W ramach 7 etapów inwestycji, na powierzchni 6 hektarów, powstanie łącznie 1400 mieszkań (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 30 do 76 m2) i kilkanaście lokali usługowych. We wszystkich budynkach znajdą się cichobieżne windy. Uwzględniono także budowę wielostanowiskowych garaży oraz miejsc postojowych obok budynków. Wokół osiedla powstanie 29 tysięcy m2 parków i zielonych skwerów. Nowy Port to osiedle z pełną infrastrukturą, sklepami i drogami dojazdowymi do osiedla.
Oprócz oferty gotowych mieszkań w dwóch wybudowanych budynkach, wkrótce dostępna będzie oferta drugiego etapu osiedla, gdzie zaplanowanych zostało około 150 mieszkań. Rozkłady lokali będzie można dostosować do indywidualnych potrzeb na wstępnych etapach realizacji. Inkom S.A. oferuje także system wygodnego wykończenia mieszkania pod klucz.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA