Nowy Port

Nowy Port

Mieszkania/Wrocław/Psie Pole/Swojczyce/Chałupnicza
REKLAMA
inwestorInkom S.A.
projektantMaćków Pracownia Projektowa Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2021
wykonawcaInkom S.A.

O inwestycji Nowy Port

Osiedle "Nowy Port" znajduje się przy ulicy Chałupniczej i Vasco da Gamy we Wrocławiu. Budynki sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi. Są to obszary, które nie podlegają zabudowie - są pod opieką Zarządu Zieleni Miejskiej. Niedaleko stąd znajduje się również Odra, nad którą można wybrać się na spacer. Okolica sprzyja uprawianiu różnego rodzaju aktywności fizycznej od spacerów po jazdę na rowerze. W sąsiedztwie znajduje się udogodnienia w postaci sklepów, aptek, piekarni czy szkoły. 

Inwestycja docelowo obejmuje 1500 mieszkań w metrażach od 29 do nawet 76 metrów kwadratowych. Wrażenie przestrzenności powoduje wysokość pomieszczeń, która wynosi od 260 do 280 cm. Każde mieszkanie posiada duży balkon bądź taras. Dodatkowo na pierwszym piętrze dostępne są obsiane trawą tarasy wykonane z płyt. Tarasy sąsiadów są oddzielone donicami, by każdy miał przestrzeń do prywatności. Parter budynków stanowią garaże oraz rowerownie. Klatki schodowe wyposażone zostały w cichobieżne windy z awaryjnym systemem bezpieczeństwa. 

Opinie o Nowy Port

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowy Port
Jan Augustynowski
Lada moment czwarty etap. Trwają rozbiórki.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowy Port
Jan Augustynowski
@Logan najprawdopodobniej w przyszłym roku. A komentarz poniżej oczywiście dotyczy Galerii Swoja Olimpia...
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nowy Port
Jan Augustynowski
Jest pozwolenie na budowę i oficjalnie rusza inwestycja. Planowane jest 10000 mkw powierzchni handlowej, w tym LIDL oraz 220 miejsc parkingowych. Inwestycja ma się zakończyć za półtora roku.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA