Lokum da Vinci - Studenci przejmują zachód Wrocławia

Lokum da Vinci - Studenci przejmują zachód Wrocławia

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA
Wakacje powoli dobiegają końca, dla studentów został tylko miesiąc bezkarnego urlopu od zajęć. W związku z tym zastanawiamy się jakie mieszkania to najlepszy wybór dla młodych, studiujących Wrocławian oraz jakie czynniki decydować mogą o wyborze przyszłego lokum?
Wielu młodych ludzi coraz częściej wybiera spokojne lokalizacje, położone jednak blisko centrum miasta. Na wrocławskim Starym Mieście lub Śródmieściu – młodzi ludzie uczą się i bawią, coraz częściej jednak ich mieszkaniowe destynacje położone są w spokojniejszych dzielnicach. Idealne lokalizacje to taki, które są blisko centrum, Starego miasta oraz uczelni. To czynnik nadal zdecydowanie najistotniejszy.
Zakup mieszkania blisko centrum to spory wydatek, szczególnie dla rodziców. Dlatego większość młodych stawia na pierwszym miejscu bardzo dobrą komunikację i bezproblemowy dojazd do najczęściej uczęszczanych miejsc na kampusie.
Coraz mocniej rozwijający się zachód Wrocławia, powoli staje się drugim centrum miasta. Powstają tu nie tylko centra biznesowe, gdzie młodzi mogą znaleźć zatrudnienie po studiach, ale bardzo dobrze rozwija się infrastruktura oraz budownictwo mieszkaniowe.
Jedną z inwestycji, na którą warto zwrócić uwagę, jest osiedle położone na wrocławskim "kosmosie", czyli Lokum da Vinci. Patron osiedla – Leonardo da Vinci, powinien być bliski młodym ludziom ze względu na swój oryginalny i barwny życiorys.
REKLAMA
Jednak to, co wyróżnia samo osiedla Lokum da Vinci spośród innych ofert, to nie tylko położenie i wysoka jakość i wykonanie mieszkań, ale także szereg atrakcji wokół domu, na które liczyć mogą młodzi ludzie. Dobry dojazd, dogodna komunikacja miejska oraz bliskość usług, to niewątpliwy plus dla przyszłych mieszkańców.
Co dla siebie mogą znaleźć tu studenci?  Spokojne, ale zarazem atrakcyjne i bogate w rozrywkę miejsce do zamieszkania. Park, lodowisko, skatepark, lotnisko, stadion... wszystko bardzo blisko przyszłego domu.
Rozwinięta sieć ścieżek rowerowych dla aktywnych oraz urozmaicona komunikacja miejska – autobusy i tramwaje, a także nieopodal stacja klejowa Kuźniki. W podobnej odległości znajduje się tutaj nie tylko centrum miasta, ale także Stadion Miejski, kąpielisko Glinianki i zabytkowa Leśnica. Weekend między zajęciami można aktywnie spędzić w Parku Zachodnim lub nad brzegiem Odry, albo na jednym z licznych boisk w okolicy. Dla chcących się zrelaksować się po szalonych weekendowych wieczorach w mieście, czekają okoliczne centra handlowe z szeroką ofertą usługowo-rozrywkową.
Już niedługo na inwestycji zostanie otwarte Biuro Sprzedaży, 14 września 2013 r. odbędzie się na Lokum da Vinci Dzień Otwarty, w czasie którego będzie można obejrzeć dostępne w sprzedaży mieszkania, a już dzisiaj można skorzystać z oferowanych przez dewelopera promocji.
Na przykład przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 55,4 m2, idealne dla studenckiej pary lub grupki przyjaciół to teraz tylko 5590 zł/m2. To wyjątkowa promocja, szczególnie, że mieszkanie posiada wyjście na imponujący taras, ma słoneczną sypialnię, osobną kuchnię z dużym oknem i funkcjonalny korytarz w miejscem na szafę wnękową. Idealna przestrzeń prywatna, gdzie młodzi ludzie na pewno poczują się od razu jak... w domu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA