Dzień Otwarty w Lokum da Vinci

Dzień Otwarty w Lokum da Vinci

Wrocław
REKLAMA

Duże miasto może być naprawdę przyjazne, jeśli rozsądnie wybierzemy dzielnicę do zamieszkania. W najbliższą sobotę będzie można spotkać się z ekspertami z Lokum Deweloper i porozmawiać na temat perspektyw, jakie daje najnowsza inwestycja tej firmy, zlokalizowana na wrocławskim Gądowie.


Im więcej się wie, tym wybór właściwszy i łatwiejszy. Dlatego warto zobaczyć, jak wygląda wzorcowe mieszkanie na osiedlu Lokum da Vinci, jakie oferty kredytowe polecają eksperci finansowi lub jak dostosować układ mieszkania do własnych potrzeb. Na te i wiele innych pytań będą odpowiadać specjaliści z działu sprzedaży, architekci, doradcy kredytowi, opiekunowie klienta.


Romantycznie i rozważnie

Gądów to nie tylko sentyment młodych wrocławian związany z ich dzieciństwem – zakupami w Astrze, spacerami po Parku Zachodnim, odwiedzaniem basenu, czy lodowiska przy Wejherowskiej. Teraz osiedle daje jeszcze większe możliwości. Mieszkając na Gądowie, można rozwijać swoje pasje i aktywnie spędzać wolny czas. Są tutaj trasy do biegania i uprawiania nordic walking, korty tenisowe, kręgielnia, boiska do różnych dyscyplin, a na pobliskich gliniankach profesjonalny wakepark. Na osiedlu nie brakuje też kawiarni i restauracji. O zaletach Gądowa z pewnością długo mogą opowiadać mieszkańcy oddanej do użytku pierwszej części inwestycji Lokum da Vinci. Wielu z nich skorzystało ze specjalnego programu Lokum pod Klucz. – To rozwiązanie ma coraz więcej zwolenników, bo daje naprawdę wielki komfort i pozwala zaoszczędzić czas. Zapewniamy klientom terminową realizację, dajemy gwarancję, przygotowujemy dokumentację projektową – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper. Każdy, kto zdecyduje się na prace wykończeniowe w programie Lokum pod klucz, zyskuje również indywidualnego opiekuna, profesjonalnego architekta, fachowy zespół i wprowadza się do zaaranżowanej, gotowej przestrzeni. Przykładowe mieszkania wykonane w tym programie zostaną zaprezentowane podczas Dnia Otwartego.

REKLAMA


Miasto w mieście

Każdą ważną inwestycję poprzedza pytanie dla kogo jest przygotowywana. – Lokum da Vinci zaplanowaliśmy zarówno z myślą o młodych, kreatywnych, pełnych energii osobach, jak i tych, które szukają ciszy i spokoju – Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper. Inwestycja jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy cenią dobrą komunikację i bogatą ofertę usługowo-handlową. Mieszkańcy Lokum da Vinci będą korzystać z rozwiniętej infrastruktury użytkowej pasażu handlowego – sklepów, kawiarni, butików. Ozdobą osiedla i jednocześnie idealnym miejscem relaksu i spędzania wolnego czasu z rodziną stanie się plac z fontanną i pergolą wzorowaną na tej znajdującej się przy Hali Stulecia. Miasto w mieście, miasto-ogród – takie skojarzenia budzi nowoczesne, pełne zieleni Lokum da Vinci.

Dzień Otwarty z Lokum da Vinci odbędzie się w sobotę 13 września. Organizatorzy zapraszają na ul. Bajana 24b między godziną 10-14. Na przybyłych czekają zdrowe i smaczne potrawy serwowane przez wrocławski food truck Sezonowo.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA