Zamiesz(k)aj z Leonardem w Lokum da Vinci – Dzień Otwarty inwestycji

Zamiesz(k)aj z Leonardem w Lokum da Vinci – Dzień Otwarty inwestycji

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W najbliższą sobotę 14 marca nowe wrocławskie osiedle Lokum da Vinci będzie miało swój wiosenny Dzień Otwarty. Odwiedzający obejrzą zaaranżowane mieszkania, powstającą pergolę i fontannę, a także poznają szczegóły oferty mieszkaniowej.


Dzień Otwarty w Lokum da Vinci odbędzie się w sobotę 14 marca, od 10:00 do 14:00 przy ul. Bajana we Wrocławiu.


14 marca w trakcie Dnia Otwartego Lokum da Vinci odbędą się prezentacja mieszkania wzorcowego pokazującego jak można zyskać więcej komfortowej przestrzeni, zmieniając układ pomieszczeń z 2 pokoi z kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym, a także prezentacja mieszkań w standardzie deweloperskim. Odwiedzający zapoznają się też z programem Lokum pod klucz umożliwiającym wprowadzenie się do gotowego, zaaranżowanego mieszkania. Każda zainteresowana osoba będzie mogła porozmawiać ze Specjalistami do spraw sprzedaży oraz skonsultować swoje możliwości kredytowe z Doradcą kredytowym. Goście Dnia Otwartego skosztują także wiosennego poczęstunku w jednym z lokali usługowych w przyszłym Pasażu da Vinci. Odwiedzający będą oglądać zaawansowane prace nad centralnym punktem osiedla, gdzie już na początku lata będzie można zrelaksować się przy fontannie i pergoli. Plac jest wzorowany na pergoli znajdującej się przy Hali Stulecia.


Przed nami wiosna, czas nowości, świeżości, ale i dobry moment na podjęcie decyzji o zakupie mieszkania. – Z tej okazji przygotowaliśmy dla przyszłych mieszkańców witaminowe upominki do ich nowej kuchni – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper, firmy budującej osiedle – każda osoba, która w najbliższym czasie zdecyduje się na zakup mieszkania otrzyma od nas bon do Media Markt na zakup wyciskarki do soków i koktajlera.

REKLAMA


Lokum da Vinci to nowoczesna inwestycja zlokalizowana nieopodal centrum przy ulicy Bajana na wrocławskim Gądowie. Gotowe osiedle będzie obejmowało 11 budynków z 684 mieszkaniami. Pierwsze trzy budynki z 223 mieszkaniami zostały oddane do użytku wiosną 2014 r. Już w kwietniu będą gotowe do odbioru mieszkania w II etapie inwestycji, nowi mieszkańcy wprowadzą się do 115 lokali w budynkach J i K, natomiast w lipcu tego roku gotowe będą kolejne dwa budynki z 73 mieszkaniami. Podczas Dnia Otwartego będzie można też zapoznać się z premierową ofertą III etapu osiedla – zaprojektowano 90 mieszkań, głównie dużych, rodzinnych przestrzeni. Natomiast na koniec 2016 roku zaplanowano ukończenie budowy ostatniej części osiedla Lokum Da Vinci.


Osiedle Lokum da Vinci inspirowane jest postacią genialnego malarza, inżyniera i konstruktora – Leonarda da Vinci. Miejsce to zostało zaprojektowane tak, by spełniać najważniejsze potrzeby współczesnych mieszkańców dużych miast: ciche i spokojne, by móc odpocząć we własnym mieszkaniu, a jednocześnie dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem, z szerokim zapleczem usługowym, handlowym, medycznym, edukacyjnym i rekreacyjnym.


Lokum Deweloper to firma, która od 2004 r. buduje na terenie Wrocławia nowoczesne osiedla mieszkaniowe Do tej pory oddała do użytku ponad 2000 mieszkań i domów między innymi we Wrocławiu przy ulicach Mosiężnej, Tarnogajskiej i Klasztornej oraz w Siechnicach przy ulicy Granicznej. Deweloper realizuje także budowę osiedli Lokum Viva na Starym Mieście i kontynuuje rozbudowę Lokum di Trevi na Tarnogaju.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA