Profit Development łamie schematy

Profit Development łamie schematy

Wrocław
REKLAMA

Jesienna runda targów domów i mieszkań za pasem deweloperzy inwestujący na rynku wrocławskim zaprezentują ofertę na kolejny rok. Jedni startują w nowych lokalizacjach, inni stawiają na sprawdzone i cieszące się niesłabnącym powodzeniem rejony miasta. MiniMax, czyli połączenie minimalistycznej formy oraz maksymalnej funkcjonalności, to już kolejna inwestycja Profit Development, która zlokalizowana będzie na wrocławskich Krzykach.

 

Minimum wydatków, maksimum komfortu

Startujący właśnie MiniMax to niestandardowy pomysł, który ma zapoczątkować zupełnie nowy nurt w myśleniu o mieszkaniach. W największym skrócie: inwestycja łączy w sobie minimum formy i maksimum funkcjonalności. W projekcie, którego autorem jest pracownia AP SZCZEPANIAK, najwięcej będzie mieszkań 2-pokojowych. – Dzięki przemyślanemu projektowi, na 36 metrach kwadratowych, w cenie kawalerki, proponujemy mieszkanie 2-pokojowe. To maksimum funkcjonalności przy minimalnym nakładzie finansowym – mówi Dyrektor Sprzedaży Artur Smoleń.

 

MiniMax oferuje swoim przyszłym mieszkańcom lokale 2-, 3- i 4-pokojowe w metrażach od 33 m² do 71 m². Atutem inwestycji, której zakończenie planowane jest na IV kwartał 2015 roku, będą zielone tarasy przygotowane na pierwszym piętrze budynku oraz patio, docelowo wyposażone w część wypoczynkową. Inwestor postarał się również o oryginalny projekt elewacji budynku, w którym dominuje drewno.

REKLAMA

 

Ponownie na Krzykach

Nieprzypadkowy dla Profit Development jest wybór dzielnicy Wrocławia, w której powstanie MiniMax. Można powiedzieć, że deweloper – działający na wrocławskim i łódzkim rynku – upodobał sobie dzielnicę Krzyki. To miejsce z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową, co jest sporą zaletą dla przyszłych mieszkańców. Usytuowanie inwestycji da możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta, a także dostęp do centrów handlowych (Bielany Wrocławskie), czy miejsc wypoczynku i rekreacji (Park Południowy).

 

Południowa dzielnica miasta stała się jedną z najatrakcyjniejszych dla wrocławian. Obecnie prawie co druga osoba kupująca mieszkanie we Wrocławiu deklaruje chęć zamieszkania na Krzykach (według badań Home Broker, 2014).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA