Osiedle Kwadrat

Osiedle Kwadrat

Wrocław/Grabiszyn/Grabiszyńska 180

3 mieszkania o metrażu od 90.88 do 123.98 m2

3
3
108
12
REKLAMA
rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
Osiedle Kwadrat - 200A200A123.98 m2parter--
Osiedle Kwadrat - 200B200B90.88 m2parter--
Osiedle Kwadrat - 200C200C99.99 m2parter--
inwestorPROFIT Development
projektantAP Szczepaniak Sp. z o.o. Sp. k.
realizacjaI kw. 2020
wykonawcaPROFIT Development

O inwestycji Osiedle Kwadrat

Osiedle Kwadrat składa się z dwóch budynków położonych pomiędzy ulicami Grabiszyńską i Inżynierską. Pierwszy, zlokalizowany wzdłuż ul. Grabiszyńskiej, wybudowany na planie litery L, został oddany w styczniu 2019 roku. Drugi etap, zrealizowany od strony ul. Inżynierskiej, zaprojektowany na planie kwadratu z przecięciem od strony północnej oddano w pierwszym kwartale 2020 roku. Zlokalizowane w atrakcyjnej części miasta osiedle łączy ze sobą trzy funkcję: mieszkaniową, apartamentowi i usługową. Na parterze, z racji sąsiedztwa z ważną arterią miasta, zaprojektowano lokale usługowe, przeznaczone pod różnorodną działalność gospodarczą. Mieszkania przeznaczone do sprzedaży mogą zaspokajać potrzebę własnych pobytów stałych, bądź pełnić funkcję apartamentowi, jako lokale przeznaczone na wynajem.  Oferta, która powstała z myślą o inwestorach stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na mieszkania z przeznaczeniem na wynajem.
Budynki wyróżniają się nowoczesną elewacją oraz dużymi oknami i szklanymi balustradami. Każde mieszkanie wyposażono w drzwi antywłamaniowe, parapety z konglomeratu, pięciokomorowe okna, kaloryfery płytowe i pełną infrastrukturę teleinformatyczną. Drzwi wejściowe do budynków wyposażono w system „hands free”.
Osiedle Kwadrat znajduje się w bliskim sąsiedztwie ważnych ciągów komunikacyjnych, Parku Grabiszyńskiego i Centrum Historii Zajezdnia.
Osiedle Kwadrat
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+11
+12
Nowy artykuł dotyczący Osiedle "Kwadrat" Osiedle "Kwadrat"
+14
Nowy artykuł dotyczący Osiedle "Kwadrat" Osiedle "Kwadrat"
+9
REKLAMA