Vicolo. Tak będzie wyglądać nowy budynek wielorodzinny na Maślicach źródło: mat. inwestora/Dewelopart

Vicolo. Tak będzie wyglądać nowy budynek wielorodzinny na Maślicach

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Wrocławska firma DewelopART postawi przy alei Śliwowej 11-11d na Maślicach budynek z 56 mieszkaniami. Zobaczcie, jak będzie wyglądać Vicolo. 
O inwestycji Vicolo informowaliśmy już na początku marca. Teraz inwestor – firma DewelopART – zaprezentował wizualizacje swojego nowego projektu.
Vicolo na wrocławskich Maślicach to nowoczesny, tworzony z pasją projekt budynku wielorodzinnego. Powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają nowych mieszkań w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pozwalającej wypocząć po pracy lub szkole w przyjaznej atmosferze osiedla – czytamy na stronie internetowej dewelopera.


W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 56 mieszkań, o metrażu od 22 do 69 metrów kwadratowych.
– Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub ogrodzone ogródki. W każdej klatce schodowej na kondygnacji znajdą się trzy, maksymalnie cztery mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców pozostawiamy możliwość skorzystania z indywidualnych komórek lokatorskich oraz miejsc postojowych w garażu podziemnym  zapowiada deweloper.


REKLAMA
Wjazd do garażu będzie podgrzewany.  
Nasze mieszkania, dzięki najnowszym technologiom budownictwa oraz stosowaniu wysokiej klasy materiałów, są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty utrzymania – zapewnia inwestor.


Deweloper wybuduje też drogę dojazdową do budynku. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2018 roku.
Firma DewelopART ma już na koncie kilka inwestycji mieszkaniowych w stolicy Dolnego Śląska, m.in. Cortile przy ulicy Suwalskiej na Maślicach czy Scalino na Klecinie. Obecnie deweloper realizuje projekty Vicino przy ulicy Jesionowej na Tarnogaju i Scalino 2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA