"Daj się poznać" mieszkańcom swojego osiedla!

"Daj się poznać" mieszkańcom swojego osiedla!

Wrocław
Meredith
REKLAMA

Piękno osiedla to nie tylko zachwycająca architektura i ciekawa oferta. To także mieszkańcy, którzy tworzą wspólnotę. Nowy konkurs Archicomu pomaga nam poznać naszych sąsiadów.

 

To co robimy w wolnym czasie, dla jednych może stać się inspiracją, dla drugich to sygnał, że mogą swoją pasję dzielić z innymi. Wspólne bieganie, jazda rowerze, a może rozgrywki osiedlowe? To nie jest zarezerwowane tylko dla najmłodszych mieszkańców osiedla! Nowy konkurs od Archicomu „Daj się poznać” to propozycja dewelopera do wzmocnienia więzi pomiędzy sąsiadami podczas wspólnego spędzania wolnego czasu.

 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? To bardzo proste! Jeżeli lubisz biegać, jeździć na rolkach, lubisz poezję, kolekcjonujesz kwiaty, robisz cokolwiek, co jest Twoją pasją lub masz jakiś sposób na spędzanie wolnego czasu – wyślij swoje zgłoszenie (zdjęcia, filmy, opis) na adres konkurs@archicom.pl. Organizatorzy przekażą informację dalej, dzięki czemu będziesz mógł stać się dla kogoś inspiracją, bądź znaleźć towarzysza, który podziela Twoje hobby.

 

REKLAMA

Poznanie swoich sąsiadów to nie jedyna nagroda w tym konkursie. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni dniem w parku linowym bądź zaproszeniem na kolację dla rodziny bądź znajomych. Kto wie, może zabierzecie ze sobą jednego z nowo poznanych sąsiadów i porozmawiacie o Waszych zainteresowaniach? Nie przekonacie się, póki nie weźmiecie udziału w konkursie!

 

Warto śledzić etapy wydarzenia, może Pan spod „trójki” też gra w badmintona? A Sąsiedzi z bloku obok grają na perkusji i stworzycie osiedlowy zespół? Kto wie…

 

Zapraszamy na naszego Facebooka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA