Olimpia Port – słońce, plaża, relaksfot. investphoto.pl

Olimpia Port – słońce, plaża, relaks

Wrocław
Artykuł sponsorowany
Olimpia Port
adresWrocław, Krzysztofa Kolumba
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Osiedla Archicomu wyróżniają się licznymi możliwościami rekreacji. Wkrótce nastąpi oddanie nowej części jednego z nich – Olimpii Port. Boiska sportowe, place zabaw, siłownie. A w przyszłości – plaża z oczkiem wodnym blisko planowanej galerii handlowej.
Osiedle to przede wszystkim miejsce do życia, dlatego Archicom przykłada dużą wagę do tworzenia osiedli społecznych. Na nich masz mnóstwo okazji i możliwości, by poznać ludzi, wśród których mieszkasz. Na Olimpii Port każdy znajdzie coś dla siebie.
fot. investphoto.pl

Poznaj swoich sąsiadów
Jednym z miejsc, gdzie można poznać swoich sąsiadów, jest klub mieszkańca. Wieczorna partia bilarda doskonale przełamuje pierwsze lody. Rodzinnie można spędzić czas przy rozmaitych grach planszowych. A po wszystkim, wspólnie rozsiąść się na kanapie i pooglądać telewizję.
Jeżeli ktoś chętnie spędza czas na wysiłku fizycznym, może umówić się ze znajomymi na wspólny trening. Ułatwia to prężnie działająca społeczność internetowa. Siłownie wewnętrzna i zewnętrzna gwarantują, że pogoda na pewno nie pokrzyżuje mieszkańcom planów.
Po treningu dobrze jest wypocząć, a na Olimpii Port mieszkańcy mają dostępne miejsca, gdzie wspólnie spotkają się na grillu bądź pikniku. W otoczeniu drzew, wody i starannie zaprojektowanej zieleni stanowi to doskonałe rozwiązanie na relaks.
Investphoto.pl

Woda, las i plaża

REKLAMA
Położenie nad kanałem żeglugowym to same zalety. Można podziwiać zmieniającą się z miesiąca na miesiąc roślinność, znajdującą się po obu jego stronach. Wybrać się na długi spacer w cieniu drzew. Albo wsiąść na kajak i rozkoszować się wodą oraz słońcem.
Dla osób preferujących piesze bądź rowerowe wycieczki, doskonale sprawdzą się ścieżki poprowadzone aż na Wyspę Opatowicką i do Lasu Strachocińskiego. Cisza, spokój i natura. A po powrocie mieszkańcy mogą odpocząć na jednej z wielu ławek w cieniu drzew, postawionych na terenie osiedla.
Fani gier zespołowych będą mogli korzystać z osiedlowych boisk. Rodzice ze swoimi dziećmi spędzą czas na placach zabaw skierowanych do różnych grup wiekowych. A wszyscy razem w przyszłości odpoczną na plaży z oczkiem wodnym, która powstanie tuż przy planowanej galerii Olimpia Park.
fot. investphoto.pl

Komfort i bezpieczeństwo

Olimpia Port to, oprócz licznych możliwości rekreacji i poznania swych sąsiadów, także komfort mieszkania. Zaprojektowany układy mieszkań to sprawdzone rozwiązania. Przyszli lokatorzy mogą wybrać mieszkanie liczące od 2 do 5 pokoi, a także zdecydować, czy chcą mieszkać tuż przy wodzie, czy jednak w głąb osiedla.
Mieszkańcy Olimpii Port mogą cieszyć się komfortem i spokojem życia. Strefy dostępne wyłącznie dla nich są wyraźnie odznaczone. Swój samochód mogą bezpiecznie pozostawić na parkingu bądź w garażu podziemnym, a rower – w rowerowni wewnątrz budynku. Mieszkania na parterach wyposażone są w antywłamaniowe drzwi i rolety w oknach, a nad całym osiedlem czuwa firma ochroniarska, wspierana przez system monitoringu.
fot. investphoto.pl
Więcej o osiedlu na stronie Archicomu.