Sprawdzone układy mieszkań w sąsiedzkiej atmosferze czekają na Księżnieźródło: Materiały inwestora

Sprawdzone układy mieszkań w sąsiedzkiej atmosferze czekają na Księżnie

Artykuł sponsorowany
Księżno
adresWrocław, Opolska
inwestorArchicom S.A.
projektantArchicom S.A.
REKLAMA
Bliskość parku, świetne skomunikowanie z centrum miasta i liczne możliwości spędzenia wolnego czasu. Archicom przeniósł na Księżno swoje doświadczenie przy takich osiedlach społecznych jak Olimpia Port, Ogrody Hallera, czy Cztery Pory Roku.
Pierwszy mieszkańcy wprowadzą się na osiedle zlokalizowane przy ulicy Opolskiej na Księżu Wielkim już w I kwartale 2018 roku. Ci, którzy jeszcze szukają swojego nowego mieszkania, będą mogli osobiście poznać walory Księżna podczas dni otwartych w środę, 25 października, od godziny 14:00 do 17:00. A dodatkowo zyskać specjalne rabaty.
Materiały inwestora

Żyj po sąsiedzku

Podstawą udanej inwestycji mieszkaniowej są przyszłe relacje z sąsiadami. Osiedla społeczne Archicomu, w tym Księżno, zapewniają mnóstwo możliwości i przestrzeni do integracji osób, z którymi dzieli się przestrzeń.
Jedną z wielu okazji do zapoznania się daje klub mieszkańca. To doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy. Tutaj także łączą się pokolenia. Rodziny z dziećmi mogą swobodnie spędzać tutaj czas bez względu na pogodę za oknem.
Inne sprawdzone rozwiązanie przy typowo jesiennej pogodzie stanowi osiedlowy klub fitness. Jest przeznaczony na wyłączny użytek mieszkańców, dlatego ci aktywni do woli mogą się umawiać z sąsiadami na wspólny trening, by motywować się do większego wysiłku. Także osoby, które tylko okazjonalnie chcą zaznać ruchu, szybko się w nim odnajdą i ustalą swoje ulubione ćwiczenia.
REKLAMA
A gdy tylko wyjdzie słońce, można szybko przenieść się na siłownię zewnętrzną albo umówić się ze znajomymi na rodzinny mecz mini-piłki nożnej. Mieszkańcy będę mogli z niego korzystać o różnych porach – tak jak im wygodnie.
Materiały inwestora

Korzystna lokalizacja w korzystnej cenie
Atmosfera, jaka panuje na osiedlu, to jedna z wielu zalet Księżna. Inną jest okoliczna szeroka oferta usługowa, zapewniająca mieszkańcom wszystko co niezbędne – od opieki medycznej po restauracje, w których można przyjemnie spędzić wieczór.
Lokalizacja również sprzyja zamieszkaniu właśnie w tej części miasta. Pieszo można dojść do bibliotek, placówek edukacyjnych i Parku Wschodniego. Pobliskie tereny nadrzeczne zapewniają szerokie spektrum możliwości spędzenia wolnego czasu. A dodatkową atrakcję w okolicy stanowi pole paintbollowe.
Mieszkanie na osiedlu, dzięki któremu odkryje się Wrocław na nowo, można teraz zyskać w jeszcze korzystniejszej cenie. W ramach rządowego programu MdM wciąż można liczyć na dopłaty. Aktualnie deweloper przewiduje dodatkowo zniżkę w wysokości nawet 20 tys. zł.
Materiały inwestora
REKLAMA