Tarnogaj z nowym zapleczem handlowo-usługowym

Tarnogaj z nowym zapleczem handlowo-usługowym

Wrocław
Lokum Developer
Lokum Developer
REKLAMA

Dawne tereny pofabryczne na wrocławskim Tarnogaju zmieniły swoje oblicze. Teraz jest tu bezpiecznie, spokojnie, powstało i jest rozbudowywane nowe eleganckie osiedle, otworzono szereg sklepów i punktów usługowych. Dziś przy ulicach Klimasa i Tarnogajskiej warto zamieszkać.

 

W 2014 roku na osiedlu Lokum di Trevi oddano do użytku prawie 700 mieszkań. Nowi mieszkańcy tego miejsca mają do dyspozycji patio z fontanną, bezpieczne place zbaw, strefy zieleni oraz dogodną komunikację miejską. W pobliżu znajduje się także Park Wschodni idealny na spacery i wypoczynek. Ważnym elementem, który przyciągnął tu osoby szukające swojego lokum było zaplecze usługowo-handlowe, powstające razem z osiedlem.

 

W Pasażu di Trevi zlokalizowanym wzdłuż ulicy Tarnogajskiej znajduje się 15 sklepów i lokali usługowych, dostępnych dla wszystkich mieszkańców Tarnogaju. Jeszcze w grudniu 2014 roku otworzone zostały: sklep spożywczy FRESH MARKET, sklep warzywno-owocowy ECOBAZAREK, piekarnia HERT, kwiaciarnia ZIELONE PATIO, salon urody NEW VISAGE oraz sklep z materacami ECOSYPIALNIE.

 

Od stycznia tego roku koneserzy wina mogą skorzystać z winiarni GALERIA ALKOHOLI, a w marcu otwarte zostały sklep mięsny JĘDRYCHA oraz sklep ze zdrową żywnością. Niedawno otworzono także punkt zaopatrzenia przemysłu KODA GROUP. Już w wakacje mieszkańcy będą mogli skorzystać z kolejnych lokali, drogerii JASMIN, baru sałatkowego i restauracji.

REKLAMA

 

Dla zainteresowanych firm są jeszcze do wynajęcia dwa lokale w Pasażu di Trevi. Jeden z punktów idealnie nadaje się na placówkę bankową, drugie miejsce może być przeznaczone na gabinet kosmetyczny.

 

Dziś osoby kupujące mieszkania deweloperskie muszą zwracać uwagę na wiele czynników. Często nowobudowane osiedla powstają w miejscach bez infrastruktury komunikacyjnej oraz bez zaplecza handlowego. Na Tarnogaju o to zadbano, a wachlarz usług dostępnych w Pasażu di Trevi zapewnia mieszkańcom możliwość codziennych zakupów blisko domu na przykład w piekarni czy sklepie spożywczym oraz skorzystania z różnych usług na przykład w salonie urody.

 

Osiedle Lokum di Trevi to nowoczesna inwestycja wrocławskiej spółki Lokum Deweloper. Pierwsze cztery etapy przy zbiegu ulic Klimasa i Tarnogajskiej oddano mieszkańcom do użytku w latach 2013-2014 roku. Obecnie trwa rozbudowa osiedla – V etapu inwestycji przy ulicach Klimasa i Międzyleskiej. Do końca 2016 roku powstaną 3 budynki ze 152 mieszkaniami o powierzchniach od 33 m2 do 73 m2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA