We Wrocławiu powstanie nowy park handlowo-usługowy źródło: materiały inwestora

We Wrocławiu powstanie nowy park handlowo-usługowy

WIZUALIZACJE + FILM
Orzech
Orzech
N-Park Księże Małe
adresWrocław, Karwińska 1-9
inwestorNapollo
REKLAMA
W stolicy Dolnego Śląska zostanie wybudowany nowy park handlowo-usługowy. Powstanie w południowo-wschodniej części Wrocławia przy ulicy Karwińskiej 1-9, tuż obok skrzyżowania ulic Opolskiej i Krakowskiej. Będzie to już czwarty park handlowo-usługowy typu convenience - N-Park zlokalizowany we Wrocławiu i Aglomeracji Wrocławskiej.
W pobliżu parku położone są trzy wielkie osiedla: Księże Wielkie i Małe, Brochów i Tarnogaj zamieszkuje 23 000 potencjalnych klientów. Południowo-wschodnia część miasta charakteryzuje się znaczącym wzrostem ludności, w ciągu 3 lat planowane jest zwiększenie ilości mieszkańców w strefie oddziaływania obiektu o prawie 20%.
materiały inwestora
– Zaplanowany tenant-mix to asortyment w głównych kategoriach zakupowych reprezentowanych przez najemców sieciowych oraz znanych na lokalnym rynku dostawców produktów – zapowiada inwestor.
REKLAMA
Nowy obiekt o powierzchni ponad 5000 GLA pomieści w sobie takie sklepy jak m.in.: market spożywczy Aldi, market elektroniczny RTV Euro AGD. Przewidziano także drogerię dużej międzynarodowej sieci, sklep zoologiczny, a także punkty usługowe. 
W nowym N-Parku znajdzie się również kilka przestrzeni usługowych i gastronomicznych, w tym piekarnia i cukiernia Nugat. Trwają poszukiwania najemców z branży fitness/beauty i opieki zdrowotnej.


Inwestor, mając na uwadze komfort i wygodę klientów, postawił na połączenie parkingu naziemnego (na około 150 samochodów) z kompleksem handlowo-usługowym. Tuż obok stanie także stacja paliw.

– Z racji położenia będzie wygodną destynacją zakupową dla przyległych osiedli Tarnogaj i Brochów oraz alternatywą dla mieszkańców wobec dużych galerii handlowych w segmencie zakupu artykułów codziennej potrzeby i specjalistycznych – przekonuje deweloper. – N-Park będzie też doskonałym rozwiązaniem komercyjnym dla klienta tranzytowego. Lokalizacja przy drodze krajowej nr 94, kierunek Oława i Opole, którą w ciągu doby przemieszcza się ok. 17 tys. samochodów, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu Park&Ride, z którego korzystają osoby przesiadające się do komunikacji miejskiej, stanowią o dodatkowych atutach tej nieruchomości.
Otwarcie obiektu zaplanowane jest na drugą połowę 2022 roku.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Bartor(gość)
Absolutny dramat urbanistyczny i architektoniczny, blaszane budy cofnięte względem ulicy i narożnika z gigantycznym parkingiem z betonowej kostki.
Ksieżanin(gość)
@
Jan
(gość)
Jak będzie rozwiązany ruch? Bo wjazd na parking jest w kolizji z wyjazdem z P&R, przystankiem oraz głównym skrzyżowaniem które w godzinach szczytu bardzo się korkuje. Czy ktoś tam w ogóle myśli?
Będzie masakra komunikacyjna... Wzdłuż torów miała być droga, połączona z obowdnicą, która miała odciążyć Opolską... Ale fakt, brakuje takiej inwestycji w okolicy. Księże Małe jest chyba jedyną dzielnicą Wrocławia bez sklepu wielkopowierzchniowego, probosz wraz z radą osiedla skutecznie blokują wszystko (w radzie są okoliczni sklepikarze itp) od lat. Więc Park powstanie tuż na granicy osiedla...
Jan(gość)
Jak będzie rozwiązany ruch? Bo wjazd na parking jest w kolizji z wyjazdem z P&R, przystankiem oraz głównym skrzyżowaniem które w godzinach szczytu bardzo się korkuje. Czy ktoś tam w ogóle myśli?
REKLAMA