Przy ulicy Borowskiej powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa Egeria Development

Przy ulicy Borowskiej powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa Egeria Development

Wrocław
REKLAMA
Inwestycja Borowska 176 to kolejny projekt Egeria Development Sp. z o.o., który realizowany będzie we Wrocławiu. Na osiedlu Gaj, na liczącej ponad 2500 mkw. działce powstanie 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym. Na parterze budynku zaplanowano lokale usługowe.
BOROWSKA 176 to ciekawie zaprojektowany 5-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, w którym zaplanowano tylko 41 mieszkań o powierzchniach od 25 do 66 mkw. Dominują poszukiwane obecnie kawalerki i małe mieszkania dwupokojowe, choć są też mieszkania trzy- i czteropokojowe. W większości mieszkań zaprojektowano osobne kuchnie. Wszystkie, nawet te najmniejsze, są dobrze doświetlone i posiadają balkony. W części podziemnej budynku będą miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Dla podniesienia komfortu mieszkańców w każdej klatce schodowej przewidziana jest winda. Mieszkania oddawane będą w standardzie deweloperskim tak, aby każdy nabywca miał możliwość ich indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb.
Na parterze budynku zaprojektowano pięć lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchniach od 85 do 134 metrów. Będzie możliwość indywidualnego zaprojektowania i aranżacji każdego lokalu, a także łączenia lub dzielenia poszczególnych lokali. Wszystkie lokale będę miały niezależne wejścia od strony ulic Borowskiej i Działkowej.
REKLAMA
Egeria Development Sp. z o.o. ma już na swoim koncie inną inwestycję mieszkaniową we Wrocławiu, przy ulicy Zabrodzkiej 2-4 na wrocławskiej Klecinie.

Artykuł opracowany na podstawie materiałów inwestora.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA