PKP S.A. sprzedaje nieruchomości na Dolnym Śląsku!

PKP S.A. sprzedaje nieruchomości na Dolnym Śląsku!

dolnośląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
12,6 miliona złotych – za tyle Polskie Koleje Państwowe S.A. sprzedały nieruchomość przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu. Do końca roku kolej planuje sprzedaż kilkudziesięciu nieruchomości na terenie województwa dolnośląskiego.
Nabywcą dwóch działek o powierzchni 1,21 hektara została prywatna firma. Transakcja została sfinalizowana w styczniu. W tym roku w ofercie PKP S.A. na Dolnym Śląsku pojawi się kilkadziesiąt atrakcyjnych nieruchomości zlokalizowanych nie tylko we Wrocławiu, ale również w Świebodzicach czy Legnicy.
REKLAMA
Z pewnością dużym zainteresowaniem inwestorów będzie cieszyła się nieruchomość przy ulicy Suchej we Wrocławiu o powierzchni 1,26 hektara. Jest ona położona w niezwykle atrakcyjnej i przeżywającej boom inwestycyjny okolicy, zlokalizowanej niedaleko centrum. W pobliżu znajduje się dworzec Wrocław Główny, z którego rocznie korzysta ponad czternaście milionów pasażerów. Kolejnym jej atutem jest bliskość dworca PKS, a także węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej przy skrzyżowaniu ulic Suchej, Borowskiej i Stawowej. Inwestor będzie mógł na niej wybudować kompleks hotelowo-biurowo-usługowy. W tegorocznej ofercie sprzedażowej we Wrocławiu znajdą się nieruchomości przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne na wrocławskich Kuźnikach oraz lokal handlowo-usługowy przy ulicy Małachowskiego 2 o powierzchni 124 mkw.
Poza Wrocławiem, na sprzedaż zostanie wystawiona między innymi prawie półtorej hektarowa nieruchomość przy ulicy Kartuskiej w Legnicy. Jest ona położona w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie dworca kolejowego. Ponadto kolej planuje sprzedaż terenu o powierzchni 1,38 hektara w Świebodzicach przy ulicy Strzegomskiej. Nieruchomość może być przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, bądź usługową. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość trasy tranzytowej z Wałbrzycha do Strzegomia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA