Zalasewo Park coraz bliżejźródło: Materiały inwestora

Zalasewo Park coraz bliżej

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Trwają intensywne prace budowlane przy projekcie mieszkaniowym Zalasewo Park. Inwestycja realizowana przez KM Building będzie się składała z 3 trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Dla przyszłych mieszkańców powstanie w sumie 108 mieszkań.
Inwestycja powstaje przy ulicy Kórnickiej w podpoznańskim Zalasewie. Pierwsze prace rozpoczęły się w III kwartale ubiegłego roku i przebiegają zgodnie z przyjętym harmonogramem. – Aktualnie powstaje ostatnia kondygnacja pierwszego budynku z dwupoziomowymi apartamentami. Za około miesiąc rozpoczną się prace związane z konstrukcją dachu. Kończymy także proces stawiania ścianek działowych w mieszkaniach na parterze, a tym samym lokale te nabierają już docelowego rozkładu pomieszczeń – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.
REKLAMA
Łącznie w ramach projektu Zalasewo Park będzie 108 mieszkań w trzech budynkach. Na parterze oraz na pierwszym piętrze będą znajdować się mieszkania od dwu- po czteropokojowe o powierzchni od 45 do 75 mkw. Większość lokali na parterze będzie dostępna z ogródkami. Natomiast na drugim piętrze powstaną dwupoziomowe apartamenty cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 75 do 122 mkw. Pod każdym z budynków zostanie zrealizowana hala garażowa, pierwsza z nich jest już gotowa. Co ważne, miejsce w hali garażowej zawiera się w cenie mieszkania. Lokale oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Ceny rozpoczynają się od 3950 zł brutto za mkw. Deweloper zaplanował zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji, co wpłynie na komfort życia. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki, miejsca postojowe oraz wszelkie elementy małej architektury. Przyszli mieszkańcy skorzystają także z małego skweru z ławeczkami, zlokalizowanego na terenie inwestycji. Zaletą powstającej inwestycji jest jej lokalizacja. Zalasewo to popularne miejsce z szybką komunikacją z Poznaniem czy Swarzędzem i bogatym zapleczem handlowo-usługowym. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać także z dostępnych w pobliżu placówek edukacyjnych czy przychodni. Natomiast sama ulica Kórnicka sąsiaduje z terenami zielonymi, co szczególnie ucieszy osoby lubiące aktywny tryb życia i bliskość natury.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA